Zanetti: Ivan jest dla mnie jak brat

29 października 2013 | 11:05 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Wywiady

Kapitan Interu, Javier Zanetti wziął wczoraj udział w spotkaniu z fanami, podczas którego promował swoją biografię. Znalazł jednak również czas na porozmawianie o innych sprawach.

Jutro zmierzycie się z Atalantą. W Bergamo nie odnieśliście zwycięstwa nawet z Mourinho na ławce trenerskiej.

- Czeka nas trudne zadanie. Ten teren zawsze był dla nas ciężki. Moi koledzy są jednak w dobrej formie i jestem przekonany że rozegrają dobre spotkanie.

Owacja na stojąco dla Morattiego podczas meczu z Veroną. Jaki jest to sygnał dla prezydenta?

- Wspaniała nagroda dla prezydenta za wszystko co do tej pory dla nas zrobił i za to co zrobi w przyszłości, ponieważ pozostaje z nami. Niesamowity człowiek.

A jaka jest przyszłość Zanettiego?

- Najważniejsze to dojść do pełnej sprawności, a później zobaczymy. Przyjście Thohira jest bardzo istotne, ponieważ może zapewnić nam rozwój w przyszłości. Mamy nadzieję że Inter będzie rósł w siłę. Miejsce w zarządzie? Mam nadzieję że zostanę, jednak nie wiem co się wydarzy. Na dzień dzisiejszy skupiam się najbardziej na powrocie do gry.

Czy wiosną zobaczymy Cię na boisku?

- Nie wiem. Uczestniczę już w wewnętrznych gierkach, żeby sprawdzić stan Achillesa. Jest dobrze. Jeśli będziemy kontynuować tę pracę to brakuje już bardzo niewiele.

Cambiasso swoją ostatnią bramkę zadedykował Cordobie. Co ty chciałbyś mu powiedzieć?

- To mój brat. Jest mi przykro z powodu tego co się wydarzyło, jednak on czuję się już lepiej i wszyscy czekamy na jego jak najszybszy powrót.

Mourinho mówił często o wrogim nastawieniu innych. Teraz robi to Conte. Co o tym myślisz?

- Antonio ma prawo odnosić się tak do ludzi, którzy próbują wpłynąć na środowisko. To coś normalnego w świecie futbolu. Najważniejsze to wierzyć w to co się robi.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 1

Loon

Loon 29 października 2013 | 14:55   

Zanetti: Cambiasso wiele mnie nauczył


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich