Jonathan: Skrzydła są naszą siłą

10 listopada 2013 | 12:49 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Jonathan należał do wyróżniających się graczy we wczorajszym spotkaniu i z lekkim przymrużeniem oka można przypisać mu asystę, przy golu Bardiego. Brazylijczyk po ostatnim gwizdku rozmawiał z dziennikarzem Inter Channel:

- Akcja bramkowa wzięła się z ogrania Duncana. Dobrze, że tym razem szczęście nam sprzyjało. Wszystko potoczyło się pomyślnie i to jest najważniejsze. Druga połowa nie była najlepsza w naszym wykonaniu. Cały czas musimy się rozwijać. Nasi przeciwnicy starają się grać skrzydłami ponieważ widzą, że przynosi to efekty. Wszyscy w zespole pracują dla jego dobra, czy to w obronie, czy w drugiej linii, chociaż akurat tym razem obie bramki padły przy udziale skrzydłowych.

- Ostatnio po treningu rozmawiałem z Cambiasso i on stwierdził, że najbliższe cztery mecze będą dla nas kluczowe. Wygraliśmy pierwszy z nich. Teraz musimy powrócić do ciężkiej pracy i postarać się zwyciężyć również w pozostałych.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

Klinsi64

Klinsi64 10 listopada 2013 | 13:00   

gol i asysta,dwa samobóje po jego akcjach,8 okazji stworzonych,Yuto 3 bramki,3 asysty,12 okazji stworzonych i pomyśleć że 90% kibiców domaga się zmian na skrzydłach ;) nie chce mi się sprawdzać ale w ciemno stawiam że to najlepsza para w Serie A,jesli chodzi o statystyki :)

Randama

Randama 10 listopada 2013 | 13:18   

Strzelają bramki, asystują, ale pod względem jakościowym maja ciągle wiele do poprawy. Nagatomo szczególnie. Biorąc pod uwagę fakt, że Pereira odejdzie to wing back jest przecież konieczny. Zanetti na wing backa się nie nadaje, ma drybling, ale nie ma ciągu na bramkę. I dlatego jestem także przeciwny transferowi Vrsajlko. Tylko Giaccherini.

dico

dico 10 listopada 2013 | 23:54   

Szacunek dla Jonathana, że pomimo lawiny krytyki jaka spadła na niego w poprzednim sezonie, potrafił się tak dźwignąć i teraz gra dobre zawody. Naprawdę mnie to cieszy, bo było mi go cholernie szkoda ;)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich