GdS: Milito może odejść do Racingu

22 listopada 2013 | 14:53 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

La Gazzetta dello Sport napisała dziś parę zdań o Diego Alberto Milito oraz jego sytuacji w klubie z Mediolanu.

Massimo Moratti decyzje w sprawie kontraktów kilku doświadczonych zawodników, którym w 2014 roku kończą się kontrakty pozostawił swojemu następcy Erickowi Thohirowi. To Indonezyjczyk wspólnie ze sztabem zdecyduje, czy przedłużone zostaną umowy m.in. Chivu, Cambiasso, Zanettiego i Milito.

Według dziennikarzy, kontuzjowany obecnie napastnik  raczej odejdzie z Interu po zakończeniu tego sezonu, a jego klubem zostanie Racing, który oferuje Diego możliwość zakończenia kariery w Argentynie. Aby pozostać w Interze, zawodnik musiałby się z pewnością zgodzić na bardzo wysoką redukcję pensji. Obecnie zarabia w Interze 4,5 miliona euro za sezon. Nie znamy jednak prawdziwych planów samego piłkarza, jak i nowych władz klubu wobec Il Principe, więc wszystko zapewne wyjaśni się w najbliższych miesiącach, bądź dopiero na zakończenie sezonu.

Źródło: la gazzetta dello sport

Polecane newsy

Komentarze: 8

anor

anor 22 listopada 2013 | 15:05   

Wydaję mi się, że Diego rzeczywiście dogra ten sezon i wróci do Argentyny. Gorsza sprawa z tym naszym cyganem Chcivu bo nie wiadomo czy Thohir jest sentymentalny. W sumie nie było go tutaj kiedy Cristian jeszcze cokolwiek znaczył więc mam nadzieję, że się go pozbędziemy raz na zawsze jak pasożyta z organizmu. Myslę też, że z Diego jednym samolotem powinien wrócić Samuel bo o ile obrońcą jest świetnym to te starcze kontuzje po prostu go niszczą. Nie mamy już miejsca na pacjentów.

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 22 listopada 2013 | 15:08   

Moim zdaniem szansę na pozostanie ma jedynie Cambiasso, a Chivu na 100% odejdzie, Milito na 80%

Darkos

Darkos 22 listopada 2013 | 15:22   

Tak prawda - Samuel i Diego po tym sezonie powinni odejść z Interu. Oby im nie przedłużali kontraktów bo znowu będzie cyrk z wywalaniem ich na siłę. A co do Chivu to tej pijawy mam nadzieję nigdy już nie zobaczyć w koszulce Interu. Cambiasso obniżka pensji + rok przedłużyć można. Zanetti to niech robi co chce bo wiadomo kto to :D

Paweł08Inter

Paweł08Inter 22 listopada 2013 | 16:37   

Cambiasso oraz zanetti zostana.. Milito obciąża budżet no i Chivu tez. Nic nie gra a kasuje..

kamil13216

kamil13216 23 listopada 2013 | 11:10   

Bez wątpienia mój ulubiony piłkarz, przewyzszający w klasyfikacji Materaziego i Zanettiego. Uwielbiam go, i chciałbym zeby kiedys piełnił inną role w klubie np. trenera napastników. Nie wyobrażam sobie ogladac Interu i nie słyszeć z głośnika "Gol,gol Illllllll Principe Diego Milito 1:0 per L'Inter" W derbach Mediolanu:) No ale cóż, nadeszła nowa era i nie mozna zytc sentymentami.

Bartek2301

Bartek2301 23 listopada 2013 | 19:48   

Zanetti i Cambiasso powinni zostać. Jeżeli Milito już się wykuruje i będzie jeszcze nieźle grał to jeżeli zgodzi się na dużą obniżkę to jeszcze jeden sezon może u nas pograć. Nie rozumiem tekstów typu Chcivu lub teksty, że to pijawka. Ciekawe co wy zrobilibyście na miejscu takiego Chivu jeżeli ktoś proponowałby wam pieniądze za nic. Sytuacja z Chivu to tylko i wyłącznie błędna decyzja w sprawie przedłużenia z nim kontraktu.

Bartek2301

Bartek2301 23 listopada 2013 | 19:53   

Samuelowi też przedłużyłbym kontrakt na ten jeden sezon. Dopóki nie będziemy mieć tranferów to lepiej mieć jednego doświadczonego zawodnika więcej. Wiem, że to mało prawdopodobne ale życzę z całego serca, żeby Milito wrócił do gry i pokazał, że np taki Belfodil nie jest lepszy od niego.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich