Dołącz do intermediolan.com

25 października 2014 | 12:56 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Informacje serwisu

Serwis intermediolan.com od lat tworzony jest z pasją przez Kibiców Interu Mediolan dla Kibiców tego klubu.

Jeśli interesujesz się Interem Mediolan, piłką nożną, masz sporo wolnego czasu i chęci do żywego uczestniczenia w budowaniu najdłużej istniejącej strony Interu Mediolan w Polsce - wystarczy, że do nas napiszesz i prześlesz próbkę swoich możliwości w postaci przykładowego "newsa" lub artykułu. Jeśli pisanie tekstów nie jest Twoją mocną stroną, a widzisz miejsce dla siebie w innej roli - jesteśmy otwarci także na takie osoby.

Dzięki trającej wiele lat przygodzie z redagowaniem serwisu wielu z nas zyskała nowe umiejętności w zakresie internetu, dziennikarstwa, w ogromny sposób poszerzyła swoją wiedzę na temat Interu Mediolan, udoskonaliła swóją znajomość języków obcych i wspólnie przeżyła niezapomniane momenty śledząc wielkie triumfy naszego klubu.

Chcesz dołączyć? Napisz na adres redakcja@intermediolan.com z dopiskiem w temacie (Nabór do redakcji)

Wymagania na stanowisko: newsman
- bezbłędna pisownia w języku polskim pod względem gramatycznym oraz stylistycznym
- znajomość tematyki Interu Mediolan i piłki nożnej
- znajomość co najmniej jednego języka obcego (angielski, włoski byłby dużym atutem) w stopniu umożliwiającym bezbłędne tłumaczenie tekstów na język polski
- zaangażowanie (jeśli po chwili Twój zapał znika - nie marnuj naszego czasu i nie pisz)

Od czasu do czasu, redaktorzy wykazujący się zaangażowaniem mogą liczyć na symboliczne wynagrodzenie w postaci gadżetów piłkarskich / sportowych. Nie może to być jednak wyłączną motywacją do zgłoszenia się do naszej redakcji. Niezbędny jest również staż dłuższy niż 2 miesiące.

Źródło: inf.własna

Polecane newsy

Komentarze: 2

Lambert

Lambert 25 października 2014 | 16:47   

Nieźle kusicie, ale ja ani włoskiego nie umiem ani nie za dobrze angielskiego. Pisanie własnych artykułów średnio mi wychodzi. Nie wiem co bym jeszcze mógł tu robić...

Feldmman

Feldmman 25 października 2014 | 16:53   

Ja mógłbym tłumaczyć z ang. i niem.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich