CAMPIONI 2021

 

Juan Jesus: Przerwa dobrze nam zrobiła

31 marca 2015 | 21:57 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Wywiad Juana Jesusa ze Sky Sport odbywała się w wyjątkowej scenerii związanej ze zbliżającą się premierą najnowszego sezonu hitowego serialu Gra o tron. W rozmowie nie mogło więc zabraknąć kwestii związanych z dziełem G.R.R. Martina:

- Znaleźliśmy się w takiej sytuacji, że nasze życie zależy od spotkań, które pozostały nam do końca sezonu. Jeżeli nie uda nam zakwalifikować się do rozgrywek europejskich to oddamy się do dyspozycji klubu, który może skrócić nasze wakacje. 

- Kto mógłby być naszym Panem Światła? Xherdan Shaqiri jest graczem, który może przechylać szalę na naszą korzyść. 

- Pierwszą osobą, która ma pretensje do mojej gry jestem ja sam. Staram się rozwijać. Przerwa reprezentacyjna dobrze nam zrobiła. Mogliśmy odpocząć mentalnie i spokojnie potrenować. Klub robi wszystko co w jego mocy, aby w przyszłym sezonie Inter powrócił na należne mu miejsce. Zbyt wiele lat minęło od ostatniego trofeum i czas to odmienić.

- W sobotę będziemy potrzebować naszych fanów i jestem pewny, że nam pomogą. Zbliżające się Derby będą pojedynkiem dwóch zespołów które w ostatnim czasie nie zachwycają. To jednak zawsze wyjątkowe spotkanie.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

Darkos

Darkos 31 marca 2015 | 23:02   

Ktoś jeszcze czyta to pitolenie naszych zawodników?


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich