CAMPIONI 2021

 

Wypowiedzi pomeczowe piłkarzy

12 kwietnia 2015 | 08:38 Redaktor: Ruskov Kategoria:Ogólna

Samir Handanovic, Juan Jesus i Hernanes odpowiadali na pytania dziennikarzy po wczorajszym zwycięstwie w spotkaniu z Hellasem Verona. Cała trójka jest optymistycznie nastawiona przed zbliżającymi się Derbami Mediolanu.

Samir Handanovic: Po spotkaniu z Parmą ważną rzeczą było zrobienie restartu i zagranie z sercem i z rytmem. Wygraliśmy, choć nie było łatwo. Zachowanie czystego konta jest satysfakcjonujące, ponieważ rzadko kiedy udało mi się tego dokonać w tym sezonie. W pierwszej kolejności musimy pamiętać o obronie, dopiero potem o strzelaniu. Awans do rozgrywek europejskich? Zawsze trzeba wierzyć. W niedzielę mamy derby i wszystko może się zdarzyć. Nowy kontrakt? Zobaczymy, nie wiem czego chce klub. Zapytaj mojego agenta, ale jak na razie nie ma żadnych kroków do przodu.

Juan Jesus: W tym tygodniu bardzo dużo rozmawialiśmy i dobrze trenowaliśmy. Wysłuchaliśmy wskazówek trenera i osiągnęliśmy dobry wynik. Jeśli będziemy szli tą drogą, to możemy zmienić wiele rzeczy. Naszym problemem jest mentalność i postawa. Derby? Nie ma faworyta. Oba zespoły przechodzą przez trudny okres, to będzie wielki mecz. Gra trójką z tyłu? Trener testuje różne systemy. Ważne, by być w stanie przestawić się w trakcie meczu. Trening wielkanocny? To była kara za nasz występ przeciwko Parmie. Przed nami ważny tydzień, chcemy pokonać Milan, ale musimy nadal pracować.

Hernanes: Zespół zagrał bardzo dobrze. Byliśmy twardzi i konkurencyjni, szczególnie w pierwszej połowie. Oni nie stworzyli sobie żadnej okazji do gola. Derby? Cieszę się, że mogłem dzisiaj zagrać i jestem zadowolony z tej okazji. Teraz będziemy pracować i myśleć o następnym meczu. Lazio? Mają świetny zespół, było to widać już na początku sezonu. Felipe Anderson i Klose grają na wysokim poziomie. Spodziewałem się, że rozegrają dobry sezon.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

Darkos

Darkos 12 kwietnia 2015 | 13:30   

"Zachowanie czystego konta jest satysfakcjonujące, ponieważ rzadko kiedy udało mi się tego dokonać w tym sezonie." - tyle w temacie :D

maverik

maverik 12 kwietnia 2015 | 13:42   

No dokładnie Darkos, trzeba wymienić obronę to i czyste konta przyjdą :)

Hagaen

Hagaen 12 kwietnia 2015 | 15:24   

Ale Samir pięknie zagrał, obronił dupę kilka razy no i ten kary. Zabawne, że wiedziałem, że obroni. Choćby dlatego jest cenny. Powinniśmy go sprzedać i wziąć (MŁODSZEGO) bramkarza, a za Samira to minimum €15mln wziąć.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich