D'Ambrosio i Longo po meczu

15 lipca 2015 | 23:44 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

D'Ambrosio i Longo mogą zaliczyć dzisiejsze starcie z Carpi do udanych. Pierwszy zaliczył asystę przy trafieniu Mauro Icardiego, a napastnik sam wpisał się na listę strzelców na początku drugiej połowy. Oto co obaj mieli do powiedzenia już po zakończeniu spotkania.

Danilo D'Ambrosio:

- Za nami trudny test. Było dziś bardzo gorąco, przez co tempo meczu było nieco wolniejsze. Staraliśmy się odtworzyć to  nad czym pracujemy na treningach, ale przed nami nadal wiele pracy. Trener jest bardzo zmotywowany, a my staramy się go naśladować i wprowadzać w życie jego rady.

- Nie chcę mówić o rynku transferowym. Pod względem technicznym nadal mamy wiele do poprawy. Było pewne zainteresowanie moją osobą i jest to oczywiście bardzo mile jednak wspólnie z klubem zdecydowaliśmy się kontynuować naszą współpracę. Wielkie kluby zawsze interesują się różnymi graczami, ale nie ma to zupełnie wpływu na atmosferę podczas obozu. Kondogbia to silny zawodnik ze świetną techniką.

Samuele Longo:

- Póki co jestem graczem Interu i chce dobrze się tutaj prezentować. Na ten moment nie wiem nic więcej. Mam za sobą tylko dwie sesje treningowe z zespołem, ale liczę na powrót do najwyższej dyspozycji.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich