Mancini: Juan Jesus zostaje z nami

29 sierpnia 2015 | 14:16 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Dziś rano na antenie Radia Deejay na temat mercato Interu wypowiedział się Roberto Mancini:

- Nie wiem, czy Eder trafi do Interu. Negocjacje są bardzo trudne, ale zobaczymy. Felipe Melo jest bardzo doświadczonym graczem, który mógłby pomóc nam w środkowej strefie. Moim zdaniem opinia jaka panuje o nim we Włoszech jest związana z trudnym okresem w jego karierze, jaki wtedy przeżywał. Posiada jednak odpowiednią jakość. Nie wiem jednak, czy do nas przyjdzie. Negocjacje z Galatasaray są trudne.

- Nikt nie chciał odejścia Kovacicia i Shaqiriego, ale zmusiły nas do tego kwestie ekonomiczne. Musimy respektować polecenia UEFA. W przeciwnym razie w przyszłym sezonie znaleźlibyśmy się z powrotem w punkcie wyjścia. Jedyne wystarczająco wysokie oferty napłynęły właśnie za tych dwóch graczy. Chcieliśmy zatrzymać Kovacicia tak długo jak tylko byłoby to możliwe, ale wówczas nie byłoby nas stać na kolejne transfery. Musieliśmy dokonać wyboru.

- Mateo posiada ogromny potencjał. Jak każdy młody gracz potrzebuje jeszcze czasu, ale oferta z realu Madryt może trafić się tylko raz w życiu. Fani są rozczarowani i ja to rozumiem, ale tego wymaga od nas UEFA i musieliśmy się dostosować.

- Perisić powinien pojawić się już dzisiaj. Juan Jesus zostaje w Interze. W naszej kadrze jest sporo nowych graczy, ale jestem przekonany, że także ci którzy byli tu już w poprzednim sezonie mogą bardzo się rozwinąć. 

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 6

nwk

nwk 29 sierpnia 2015 | 14:18   

To chyba będzie ostatni sezon poprzedzający ostatni sezon przed sezonem ostatniej szansy.

granitxhaka

granitxhaka 29 sierpnia 2015 | 14:22   

Czyli UEFA w pewnym sensie wymusila na nas sprzedanie Szaka i Kovy przez te jebane zasady

Loon

Loon 29 sierpnia 2015 | 14:27   

Jesus jest z nami, Jesus jedziemy z ****ami!

kandziak

kandziak 29 sierpnia 2015 | 20:01   

Bajkopisarz Mancio Mancini :) Szaka nie chciał z własnych względów a Kovacicia poświęcił by mógł przyjść mudzin Kondogbia bo miał dość już Kovy. Wszyscy pamiętamy w zeszłym sezonie jak obwinia kole że się nie przykłada do gry nie słucha poleceń itp.

Hagaen

Hagaen 30 sierpnia 2015 | 16:08   

kandziak masz trochę racji. Musieli wybrać, żeby był Kova+Shaq zamiast innych transferów? Powinni byli zostać, odpowiednie transfery już się stały. Ja bym po prostu wtedy spróbował sprzedać Nagatomo, Taidera, Shelotto, Ranocchię, Guarina chociażby i by się parę mln€ udało zebrać za nich.

Hagaen

Hagaen 30 sierpnia 2015 | 16:09   

A że JJ zostaje to bardzo dobra wiadomość. Liczę na jego rozwój pod opieką Mirandy i przy współzawodnictwie Murillo.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich