CAMPIONI 2021

 

Koniec awantury o Alvareza

25 listopada 2015 | 20:04 Redaktor: Surek Kategoria:Ogólna

Spór toczący się o Rickiego Alvareza pomiędzy Sunderlandem a Interem ostatecznie dobiegł końca. Sprawę rozpatrywała FIFA przez bardzo długi czas i dzisiaj podjęła ostateczną decyzję.

Argentyński zawodnik został w poprzednim sezonie wypożyczony do angielskiego klubu z obowiązkową opcją wykupu. Sunderland nie miał jednak zamiaru płacić za piłkarza, ponieważ ten spędził praktycznie cały swój pobyt w Anglii w szpitalu z kontuzją. Włodarze nie potrafili się dogadać, więc przesłali tą sprawę do FIFY.

Po prawie pół roku międzynarodowa federacja piłkarska zadecydowała, że Alvarez zostanie w najbliższym okienku transferowym wolnym zawodnikiem i będzie mógł negocjować nowy kontrakt z każdym, możliwym klubem. Inter i Sunderland przystały na tą decyzję.

Źródło: www.ligamistrzow.com

Polecane newsy

Komentarze: 13

winiarro

winiarro 25 listopada 2015 | 20:06   

Wszystko fajnie, wszystko spoko, ale kasę przeleją?

Surek

Surek 25 listopada 2015 | 20:10   

O tym nie było mowy, chyba żadna ze stron nie musiała nic płacić

Kiksu

Kiksu 25 listopada 2015 | 20:17   

to chyba zarty ?? my stracilismy zawodnika ktory czasami dawal rade a kasy zadnej ???

winiarro

winiarro 25 listopada 2015 | 20:22   

Nie wierzę, że Bolingbroke się na to zgodził, myślę, że przynajmniej 50% będą musieli zapłacić.

bies

bies 25 listopada 2015 | 20:29   

cos tu chyba wyszlo nie tak ... mam nadzieje ze oczywiscie doszlo do ugody miedzy klubami i jakies pieniadze otrzyma Inter

Loon

Loon 25 listopada 2015 | 20:33   

?????????

nwk

nwk 25 listopada 2015 | 20:38   

Gdzie jest kurwa nasze 10 baniek?!

ciechan

ciechan 25 listopada 2015 | 22:37   

tutaj nie liczyl sie alvarez ,tylko 10 mln !!

Kiksu

Kiksu 25 listopada 2015 | 22:44   

i kto to ku...wa jest Surek xD

Hagaen

Hagaen 26 listopada 2015 | 00:00   

Jeśli na to przystaliśmy to po prostu świetny żart. Chociaż część gotówki powinniśmy odzyskać, do cholery...

Olsze

Olsze 26 listopada 2015 | 02:55   

Gdzie na wskazanej jako źródło stronie jest zawarta ta informacja?

piotrekn333

piotrekn333 26 listopada 2015 | 09:17   

wlasnie nie ma nic o kasie, dla Rickiego dobrze ze stal się wolnym zawodnikiem,i tak przez kontuzje i te zamieszanie stracil pare lat kariery

Wisnia_pl

Wisnia_pl 26 listopada 2015 | 09:35   

Nie dało się tego załatwić w tydzień skoro wszystko było oczywiste?? Na prawdę trzeba było marnować prawie pół roku na stwierdzenie "oczywistej oczywistości" !!