City zaoferuje 40 mln za Icardiego?

10 grudnia 2015 | 14:24 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

40 milionów euro ma rzekomo zaoferować Interowi Manchester City za Mauro Icardiego.

Według La Gazzetta dello Sport, The Citizens chcieliby kupic Argentyńczyka już latem.

Icardi w obecnym sezonie zaliczył 4 gole w 12 meczach. W ubiegłym wywalczył tytuł Króla strzelców Serie A. Obok Manchesteru City, zainteresowanie Icardim od dłuższego czasu wyraża Arsenal.

Źródło: gds

Polecane newsy

Komentarze: 14

anor

anor 10 grudnia 2015 | 14:28   

Jak City to niech dają z 60

piotrekn333

piotrekn333 10 grudnia 2015 | 14:30   

niech daja tyle co za Sterlinga i droga wolna...prawda taka ze Aguero łamliwy, a Bony nie gra na poziomie...City ma hajs i im by się przydał...

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 10 grudnia 2015 | 14:40   

Cena dla City to 80mln

winiarro

winiarro 10 grudnia 2015 | 14:45   

Niech sprzedadzą za godziwą kasę i kupią Aubameyang'a, idealnie by pasował do obecnego składu.

Darkos

Darkos 10 grudnia 2015 | 14:57   

Jeśli do City, to poniżej 50 mln nie schodzimy

bies

bies 10 grudnia 2015 | 16:49   

szejki chca rzucic ochlap w wysokosci 40 mln ??? co oni zaczeli swieta bozego narodzenia obchodzic ??? i licza na prezenty ??? WOLNE ZARTY ;))

castillo20

castillo20 10 grudnia 2015 | 17:30   

50 mln i sprzedać z pocałowaniem ręki

aspirynaA

aspirynaA 10 grudnia 2015 | 18:52   

Jeśli Mauro nie zacznie więcej strzelać to pewnie go sprzedadzą. A oferta 40+++ to dobra oferta.

kaczorex106

kaczorex106 10 grudnia 2015 | 20:01   

i kupić Messiego Neymara i Suareza :D

maestro84

maestro84 10 grudnia 2015 | 22:04   

Wolałbym sprzedać Icardiego za 40 niż Murillo za 80.

kanonier940106

kanonier940106 10 grudnia 2015 | 23:32   

dadza 45 lub 50 to sprzedac

Tytus

Tytus 11 grudnia 2015 | 00:00   

Maestro84! Mistrzowsko to ująłeś!

nwk

nwk 11 grudnia 2015 | 10:49   

Jeśli już sprzedawać to w lecie. Jak dostaniemy się do LM, to nie ma sensu sprzedawać, jeśli nie to nie mamy wyboru.

Hagaen

Hagaen 12 grudnia 2015 | 22:55   

Jeśli za Icardiego dostaniemy €50+ mln to możemy sprzedać Muarito. Z drugiej strony zacząłem go cenić jako człowieka i piłkarza, kapitana. O wiele lepszy w tej roli od Żaby, a robotę i tak robi dobrą. Plus - zacznie jeszcze strzelać, zobaczycie. Były pewne zmiany w zespole, Icardiemu trochę zjamie po prostu przystosowanie. Za Icardiego chciałbym jednak jakiegoś topowego młodziutkiego napastnika + dobrego, solidnego w okolicy 25-26lat...