CAMPIONI 2021

 

Nowa kompilacja Odina (video)

30 grudnia 2015 | 14:09 Redaktor: Odin91 Kategoria:Ogólna

Nadszedł ten czas, w którym trzeba się rozliczyć. Rozliczyć za okres gry Interu poniżej oczekiwań najbardziej wyrozumiałych kibiców Nerazzurrich, za niezrozumiałe decyzje zarządu i pozbawienie dumy jedynego zdobywcy tripletty we Włoszech. Za okres nędzy i rozpaczy.

I to właśnie chciałem zrobić poprzez moją najnowszą kompilację. Walter Mazzarri dostał ogromny kredyt zaufania zarówno od Morattiego, jak i Thohira. Jak sobie poradził? Stworzył z Internazionale fenomenalny zespół do bicia, czapki z głów. Nawet żółtodziób Stramaccioni lepiej sobie radził. Andrea Ranocchia jako kapitan zespołu - tego nie trzeba nawet komentować. Gwiazdy pokroju Mateo Kovacica, Shaqiriego czy Hernanesa - czy dały nam jakość?

Na szczęście nastały lepsze czasy, nie bójmy się tego stwierdzenia. Inter jest w tej chwili uśpionym gigantem, w którym na najwyższych obrotach pracuje zaledwie obrona i mamy tego namacalne skutki. W pomocy przydałyby się delikatne przetasowania, ale atak będzie budził grozę nawet bez wzmocnień, bo nie jest możliwym, żeby tacy zawodnicy jak Icardi, król strzelców zeszłego sezonu Serie A, Jovetić, Ljajić, Perisić i Biabiany mieli nie zaskoczyć. Minęło pół sezonu(prawie), jesteśmy na szczycie. Jestem spokojnej myśli o finisz zawodów. Koniec je*anej nędzy!Jak zwykle zapraszam do komentowania i oceniania, co jest dla mnie najlepszym paliwem do kolejnych filmów. Jakie są Wasze odczucia? Zgadzacie się z takim ukazaniem ostatnich 2 lat w wykonaniu Interu Mediolan? Czegoś zabrakło? Piszcie!

A jeśli ktoś chciałby śledzić moje poczynania na bieżąco, zapraszam na mój fanpage na facebooku oraz kanał na youtube'ie:

www.facebook.com/Odinqwer
www.youtube.com/Odinqwer

Źródło: odin

video 

Polecane newsy

Komentarze: 8

castillo20

castillo20 30 grudnia 2015 | 14:28   

Fajne, tylko za mało tych momentów z tego sezonu :)

Młodydragon

Młodydragon 30 grudnia 2015 | 14:29   

Po pierwszych 2 minutach oglądania myślałem, że wyłączę bo mi sie tak przykro zrobiło patrząc na to i spierdziele sobie reszte dnia... ale ostatnia minuta dodała wiary i może jakoś dożyje do końca dnia xD

Odin91

Odin91 30 grudnia 2015 | 14:45   

Panowie, ta kompilacja to, tak jak napisałem, rozliczenie się za dwa ostatnie sezony nędzy. Nowa kompilacja będzie już tylko o tym sezonie - z pompą, jestem tego pewien! :)

maestro84

maestro84 30 grudnia 2015 | 15:18   

Kompilacja świetna!

rozum_81

rozum_81 30 grudnia 2015 | 15:21   

To w sumie wszystkie dobre momenty z tego sezonu

Kiksu

Kiksu 30 grudnia 2015 | 15:33   

poczekajmy do konca seoznu z tym chwaleniem zespolu itd

Loon

Loon 30 grudnia 2015 | 22:35   

Myślał indyk o niedzieli :(

Hagaen

Hagaen 1 stycznia 2016 | 22:44   

Świetny montaż Odin, jak zwykle, ale teraz zawarłeś potężną dawkę emocji i energii. Bardzo emocjonalny, na prawdę ten film wyszedł. Zespół oczywiście w ostatnich latach + teraz bardzo mocno do tego się przykłada. Wydaje mi się, że po 10 meczach ligowych można już wystawiać jakieś oceny, takwięc druga część filmu zawiera zasłużoną opinię. Oby sen się ziścił. Ale faktem jest, że potrzebujemy wzmocnień. Dzięki Odin za film!


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich