CdS: Inter ponownie powalczy o Toure

25 marca 2016 | 19:25 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Przyszłość Yayi Toure na Etihad Stadium po przybyciu Pepa Guardioli wydaje się być przesądzona. Powszechnie wiadomo, że obu Panom nie jest ze sobą po drodze i mimo niewątpliwej jakości jaką nadal prezentuje Iworyjczyk i ten będzie musiał zmienić barwy klubowe.

Dzisiejsze wydanie Corriere dello Sport sugeruje, że Roberto Mancini raz jeszcze podejmie próbę sprowadzenia swojego byłego podopiecznego na Stadio Giuseppe Meazza. Co prawda z drugą linią Interu łączy się już Evera Banegę i Roberto Soriano jednak niewątpliwie Mancio znalazłby w swoim zespole miejsce dla gracza pokroju Toure. 

Sympatycy Interu powinni więc spodziewać się kolejnej edycji transferowej telenoweli z Iworyjczykiem w roli głównej. Jaki będzie jej finał?

Źródło: football-italia.net/sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 6

Garon_92

Garon_92 25 marca 2016 | 22:19   

Wiekowy nie tani i drogi w utrzymaniu. Wciąż gigant ale moim zdaniem nie warto

Internaldo

Internaldo 25 marca 2016 | 23:52   

Przecież on już tylko spaceruje po boisku. Zdecydowanie nie.

Guarin

Guarin 27 marca 2016 | 10:14   

Ten człowiek choć by chodził po boisku jest lepszy niż każdy nasz pomocnik ale wiadomo lepiej zeby Cambiasso wrócił wtedy tak ważna tradycja by wróciła co nie Interlando

HeyaMakumba

HeyaMakumba 27 marca 2016 | 22:31   

Przyjście tego Pana do Interu jest dla minie już bez sensu.

Hagaen

Hagaen 29 marca 2016 | 00:56   

To jeden z nielicznych piłkarzy 30+, których przyjście dałoby mnóstwo dobrego. Myślę, że Ibra byłby drugim takim piłkarzem, ale wracając do Toure - to wciąż klasa sama w sobie. Gdybyśmy go mięli to Kondogbia i Ljajić mieliby się od kogo uczyć. Boże, jakie to byłoby piękne.... Jakie nazwiska (poparte skillem): Toure, Banega, Kondogbia, Medel, Ljajić.... może Soriano... coś wspaniałego.

SOLO_INTER

SOLO_INTER 29 marca 2016 | 19:19   

Na Lige wloska starczy spacerowanie, moze warto sprobowac.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich