Nerazzurri w reprezentacjach

29 marca 2016 | 23:22 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Poniżej raport z kolejnych występów Nerazzurrich w barwach reprezentacji narodowych.

Yuto Nagatomo rozegrał pełne 90 minut i obejrzał żółtą kartkę w wygranym meczu z Syrią (5 - 0) w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2018.

Pomimo, że sztab medyczny Interu Mediolan zapewnia, że Stevan Jovetić jest już zdolny do gry to ten kolejny mecz reprezentacji Czarnogóry obejrzał tylko z wysokości Ławki rezerwowych. Jego rodacy bezbramkowo zremisowali z Białorusią.

W innym meczu towarzyskim Serbia po golu Kolarova pokonała Estonię. Adem Ljajić rozegrał całe spotkanie.

Squadra Azzurra doznała bolesnej porażki w starciu z Niemcami (1 - 4). Eder cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych. Wypożyczony z Interu do Sampdorii Andrea Ranocchia pojawił się na murawie w 61 minucie zmieniając Bonucciego.

W rozegranym wczoraj meczu reprezentacji U-21 Albania pokonała rówieśników z Węgier 2 - 1. Jedną z bramek dla wygranych zdobył Rey Manaj.