Melo: Musimy wygrywać dla kibiców

19 lipca 2016 | 00:08 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Wywiady

Na łamach Inter Channel ponownie w roli głównej wystąpił Felipe Melo. Piłkarz opowiadał o poprzednim sezonie, celach na przyszłość, Lidze Europy oraz kibicach. Poniżej przedstawiamy zapis jego wypowiedzi.

Na początku wywiadu pomocnik wrócił myślami do poprzedniego sezonu. - Poprzedni sezon rozpocząłem bez przygotowań. Wiedziałem, że w związku z tym mogę mieć jakieś trudności. Cały czas jednak byłem w treningu. Myślę, że to pomogło mi zakończyć sezon z dobrą oceną - mówił Melo.  - Przyjechałem do Mediolanu, by pomóc zespołowi. Dorastałem oglądając zwycięstwa Interu, dlatego kiedy założyłem tę koszulkę poczułem się szczęśliwy. To było dla mnie jak spełnienie marzeń. Zawsze musimy mierzyć wysoko, dlatego naszym celem jest powrót do Ligi Mistrzów. Musimy zatem unikać popełniania tych samych błędów, jakie popełnialiśmy w ubiegłym roku - dodał zawodnik.

W przyszłym sezonie Inter Mediolan zagra w Lidze Europy. Zdaniem Brazylijczyka są to ciekawe rozgrywki.  - Liga Europy oznacza, że będziemy mieć więcej meczów w ciągu roku. Udział w tych rozgrywkach jest jednak zawsze czymś miłym, zwłaszcza jeśli trafisz na klasowego rywala - ocenił piłkarz.

Następnie pomocnik wypowiedział się na temat kibiców Nerazzurich. - Fani wspierali nas przez cały czas, nawet wtedy, kiedy nie graliśmy dobrze. Musimy wygrywać dla nich. Mamy wspaniałych kibiców - powiedział piłkarz.

Na koniec Brazylijczyk został zapytany o udział Brazylii w Copa America oraz ostatnie wydarzenia, które miały miejsce w Turcji.

- W Copa America nie poszło nam zbyt dobrze. Mam nadzieję, że zdobędziemy złoto podczas igrzysk olimpijskich, których jesteśmy gospodarzem.

- Byłem bardzo zaniepokojony wydarzeniami jakie miały miejsce w Stambule. Mieszkałem tam przez cztery lata i nadal mam tam wielu przyjaciół. Potrzebujemy więcej pokoju na świecie. Jesteśmy jedną rodziną, bez różnic - zakończył Melo.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich