Wypowiedzi pomeczowe zawodników

29 sierpnia 2016 | 09:21 Redaktor: Companier Kategoria:Ogólna

Inter Mediolan zremisował z Palermo 1:1. Po meczu kilku zawodników zdecydowało się na powiedzenie kilku słów.

Murillo:

- Jesteśmy smutni, chcieliśmy trzech punktów. Trener pracuje nad naszymi umiejętnościami, musimy poprawić się kondycyjnie. Gratuluję Palermo, często próbowaliśmy strzelić, a nasza wola zwycięstwa jest tak wielka, że wciąż będziemy się starać. Mieliśmy wiele szans, ale byliśmy pechowi. Teraz czas na Wenezuelę i Brazylię z moją reprezentacją.

Candreva:

- Cieszę się z asysty, jestem tu by pomagać drużynie i kolegom w wygrywaniu. Tym razem to się nie udało, Palermo ustawiło się bardzo defensywnie, ale wiele drużyn robi tak na San Siro, więc musimy być w stanie zdobywać punkty. Milej byłoby dołączyć do reprezentacji po zwycięstwie, ale wiele musimy poprawić. Dziękuję fanom za doping, chcieliśmy innego debiutu na San Siro.

Icardi:

- Jest wrzesień, nasza kondycja nie może być wymówką. Stworzyliśmy wiele szans, ale nie udało nam się strzelić gola. W tygodniu świetnie pracowało się nam z trenerem, na boisku próbowaliśmy, ale się nam nie udało. Zanetti o moim przedłużeniu kontraktu? Nie słuchałem, ale jestem spokojny. Zawsze mówiłem, że chcę tu zostać, na tym stadionie, z tymi ludźmi. Jesteśmy z Javierem dobrymi przyjaciółmi.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

MrBlue

MrBlue 29 sierpnia 2016 | 12:11   

Candreva powinieneś mieć z 3 asysty po wejściu icardi skompromitowany totalnie i tu komentarz zbędny


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich