Thohir o inwestycjach w juniorów

19 września 2016 | 21:39 Redaktor: Companier Kategoria:Akademia

Erick Thohir, Michael Bolingbroke i Steven Zhang pojawili się na dniu prezentacji w Inter Youth Academy.

Thohir powiedział:

- Jesteśmy zaszczyceni byciem tu, ponieważ akademia juniorów jest dla nas bardzo ważna. 

- W ostatnich latach Inter zainwestował wystarczająco dużo pieniędzy, by ten projekt mógł się rozwijać. Poprawiliśmy infrastrukturę Centro Sportivo Angelo Moratti, zbudowaliśmy boiska dla Primavery. 

- Zainwestowaliśmy w Inter Academy, projekt który eksportuje naszą filozofię dookoła świata. Wierzymy, że Inter to część społeczeństwa, część codziennego życia. Właśnie dlatego klub wierzy w młodych ludzi, a Inter Campus odnajduje równowagę pomiędzy sportem, a tym co poza nim. 

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego pionu juniorskiego, jednak to nie znaczy, że się zatrzymujemy. Chcemy mieć najlepszą szkółkę na świecie. 

- Wierzymy w pracę zespołową, w bycie solidnym i transparentnym. To nasza magiczna formuła - współpraca. To ważne, by pracować jako drużyna, a ostatnie derby Włoch tylko to potwierdzają.

Głos zabrał także CEO Interu, Michael Bolingbroke:

- To przyjemność być tutaj. Jestem dumny być w zarządzie klubu, który może się poszczycić jedną z najlepszych i najbardziej utytułowanych szkółek w Europie. Powinniście być dumni każdego dnia z waszej pracy. 

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 3

AntyFanRulezz

AntyFanRulezz 19 września 2016 | 22:51   

taaa.... żeby jeszcze to się przekładało na wprowadzanie ich z powodzeniem do pierwszego zespołu, albo wypromowanie i sprzedaż za duuuuże pieniądze:P bo jak do tej pory te wszystkie talenty giną w próżni, niestety...

Internazionalista

Internazionalista 19 września 2016 | 23:07   

Antyfan to akurat nie wina mlodzikow ze sa nieumiejetnie wprowadzani do pierwszego skladu, moze u franka cos sie zmieni

AntyFanRulezz

AntyFanRulezz 19 września 2016 | 23:14   

Absolutnie do nich nic nie mam. Pokazują cały czas, że z rówieśnikami z Europy sobie radzą. Mi właśnie chodzi o konsekwencje w działaniu osób odpowiedzialnych za ich stopniowe wprowadzanie. Fajnie by było jakby Frank coś tam zasugerował, podpowiedział, wymusił:)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich