1997: Inter 3-0 AS Roma (video)

25 lutego 2017 | 13:12 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Już jutro ważny mecz ligowy z AS Romą. Z tej okazji postanowiliśmy cofnąć się pamięcią i wspomnieć jeden z poprzednich meczów rozgrywanych między Interem a Romą na Giuseppe Meazza.

Postanowiliśmy wybrać mecz z 1997 roku, kiedy to Nerazzurri pokonali Giallorossich aż 3-0 po bramkach Djorkaeffa, Marco Branki oraz Ivana Zamorano.

Źródło: inf.własna

Polecane newsy

Komentarze: 17

ksiazewi

ksiazewi 25 lutego 2017 | 13:49   

Poruszę jeszcze raz tę kwestię. Dlaczego jak wrzucacie jakieś video na stronę, to nie ma opcji full screen? Do tego ten durny, stały pasek im.com w górnej części strony i na wyświetlaczu nie widać połowy obrazu...

shakurspeare

shakurspeare 25 lutego 2017 | 15:24   

Musiałeś szukać meczu z przed 20 lat żeby znaleźć wygrany?

Maciej Pawul

Maciej Pawul 25 lutego 2017 | 17:01   

Klasyczne mecze ogląda się z przyjemnością, ale odtwarzacz wydaje się nie najlepszy- u mnie kolejny raz, na komórce, po zmianie orientacji obrazu przestaje odtwarzać.

aspirynaA

aspirynaA 25 lutego 2017 | 17:35   

oj Mośki Mośki, klikacie w odtwarzaczu play, po czym klikacie youtube i przechodzicie na nowe okno, gdzie można zrobić full video:)

ksiazewi

ksiazewi 25 lutego 2017 | 18:52   

aspirynA, tylko po co, skoro można szybciej i łatwiej poprzez jeden przycisk, nie opuszczając przy tym przeglądarki?

Morfo

Morfo 25 lutego 2017 | 19:06   

Ojtam ojtam mi pasuje, lubie takie wspominki z dawnych lat

Klinsi64

Klinsi64 25 lutego 2017 | 21:08   

od tej wygody już wam się w dupach poprzewracało,jedno kliknięcie więcej i problem ile się człowiek kiedyś musiał na trudzić by wynik na telegazecie sprawdzić ;)

Sebastian Miakinik

Sebastian Miakinik 25 lutego 2017 | 21:14   

Klinsi dla tych co z telegazetą str. 238 (włoska i hiszpańska). To były czasy :)

Błażej Małolepszy

Błażej Małolepszy 25 lutego 2017 | 21:48   

A najnowsze transfery tylko na 241 :D

ksiazewi

ksiazewi 25 lutego 2017 | 22:02   

Ja też telegazetę pamiętam. Ile to człowiek się musiał naczekać żeby strony się jeszcze zmieniły i zobaczyć strzelców ;-) może się w dupach poprzewracało, ale po co utrudniać sobie życie?

Maciej Pawul

Maciej Pawul 25 lutego 2017 | 22:41   

Tak, same stare pryki, aż się łezka w oku kręci. Za moich czasów trzeba było na gołębia z Mediolanu czekać #gimbyniepamientajo

MAESTRO

MAESTRO 25 lutego 2017 | 22:59   

Taaaa 238 :D

Inter 2:0 Bologna (Van der Meyde 64' Vieri 87')

Czas fenomenów się skończył, przeciętność nastała ;(

wróbel1908

wróbel1908 25 lutego 2017 | 23:15   

Też pamiętam czasy telegazety no i kupowałem "piłkę nożną" żeby się dowiedzieć więcej o meczach Interu, zresztą do dzisiaj pamiętam jak przegraliśmy z Arsenalem 1-5 potem przyszła wygrana z juve 3-1 na ich stadionie i ten nagłówek "INTER WSTAŁ Z KOLAN"

Klinsi64

Klinsi64 26 lutego 2017 | 09:56   

do dzisiaj pamiętam jak na jakiejś rodzinnej imprezie u dziadka śledziłem wynik meczu Inter -Sampdoria,na żywo było 0-2 dla Sampy potem wchodzę na 238 a tam 3-2 dla nas,nie mogłem w to uwierzyć,drugi raz nie mogłem uwierzyć jak troszkę najebany wróciłem ze studniówki i sprawdzałem wynik pamiętnych derbów z Milanem (0-6) piękne czasy :D i niech ktoś napisze,że taki kibic "da un paese lontano" nie jest prawdziwym kibicem ;)

Sylvvek

Sylvvek 26 lutego 2017 | 11:21   

Handa nas dzisiaj uratuje

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 26 lutego 2017 | 12:13   

Nie wiem czy na tosterze nie ma przycisku do pełnego ekranu ale u mnie bez problemu robi sie pełny ekran w telefonie , polecam tez ustawić telefon poziomo. A co do wyboru meczu to komentarz , tak debilny ze nawet ciezko mi cokolwiek powiedziec.

MAESTRO

MAESTRO 27 lutego 2017 | 00:27   

Pamiętam taki mecz Interu z telegazety, gdzie do bodajże 88' przegrywaliśmy 2:0 czy 3:0, by później, w kilka końcowych minut wygrać 2:3 czy 3:4. Nie mogłem uwierzyć w to że tak można i do dziś pamiętam :D