Dalbert: Jestem pod wrażeniem Skriniara

13 grudnia 2017 | 22:09 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Brazylijczyk Dalbert doczekał się wreszcie występu od pierwszych minut w Interze. Za starcie przeciwko Pordenone nie zebrał może zbyt wysokich not, ale widać, że powoli przekonuje do siebie trenera Spallettiego.

Defensor przed kamerami Inter TV podzielił się wrażeniami z wczorajszego meczu i pierwszych miesięcy w nowych barwach:

- Wczorajszy mecz był prawdziwym wyzwaniem, przeciwko dobrze zorganizowanemu rywalowi. Teraz koncentrujemy się jednak wyłącznie do udanym występie w lidze. Mamy nadzieję na zwycięstwo nad Udinese.

- Każdy mecz w Serie A rozgrywany jest na wysokim tempie i jest sporo walki fizycznej. Rozgrywki znacznie różnią się od tych we Francji, ale adaptuje się krok po kroku. Mam nadzieję, że będę robił postępy. 

- Mam kontakt ze wszystkimi kolegami w drużynie. Z graczy, których nie znałem wcześniej największe wrażenie zrobił na mnie Skriniar. Z defensywnego punktu widzenia jest świetny, ale bardzo dobrze radzi sobie też z piłką przy nodze. Cały zespół jest bardzo dobry i wywarł na mnie pozytywne odczucia.

- Wsparcie fanów jest bardzo ważne. Gra przy pełnych trybunach to dodatkowy bodziec, ponieważ kibice Interu są prawdziwym dwunastym zawodnikiem. Wspaniale jeśli nadal tak licznie przychodziliby na stadion. To dla nas wielka pomoc. 

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

Matt1

Matt1 14 grudnia 2017 | 07:18   

byloby fajnie jakby i on i Karamoh odpalili. Bo z Cancelo to chyba nic nie bedzie.. Wielu juz takich cancelów było

Morfo

Morfo 14 grudnia 2017 | 08:12   

Fajnie by było gdyby wszyscy odpalili, bo tak naprawdę znów mamy problem z bokami obrony


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich