4 graczy trafiło do Galerii Sław

10 marca 2018 | 13:13 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Setki tysięcy głosów internautów zdecydowały o tym, których pierwszych czterech piłkarzy trafi do Galerii Sław Interu Mediolan. Podczas wczorajszej gali z okazji 110-lecia Interu, uhonorowano czterech byłych piłkarzy Interu.

Oto pierwsi finaliści i ich słowa po otrzymaniu wyróżnienia:

Walter Zenga
- Moje dziecięce marzenie stało się rzeczywistością. Chciałem chodzić na stadion i oglądać tylko Inter. Ta nagroda to dla mnie wyjątkowe uczucie.

Javier Zanetti
- Przybyłem tutaj jako dziecko i byłem kompletnie nieznany. Rodzina Morattich mnie adopotowała i zakochałem się w Interze natychmiast.

Lothar Matthaeus
- Cieszyłem się swoją karierą piłkarską przez 20 lat, ale te cztery tutaj były najbardziej emocjonalne.

Ronaldo
- Generacje przede mną pomogły mi stać się tym kim jestem teraz. Byli idolami i dostarczali wielu bodźców.

Specjalne wyróżnienie otrzymała rodzina Morattich, nagrodę w jej imieniu odebrał Massimo Moratti:

- Kilku wielkich mistrzów otrzymało nagrody i byłem trochę zazdrosny. Być Prezydentem Interu to niesamowita sprawa, jestem dumny słysząc wszystkie te nazwiska dzisiaj jako zwycięzców i wszystkich innych również. Viva Inter, forza Inter!

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 14

Guarin

Guarin 10 marca 2018 | 13:17   

Ach piękny wieczór, klepanie po plecach, zamydlanie rzeczywistości to takie nasze Interowskie.

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 10 marca 2018 | 13:21   

Jedni widzą tylko klepanie się po plecach, inni jak zdejmą klapki na oczach zobaczą możliwość marketingowego wykorzystania byłych piłkarzy, którzy niegdyś w przeciwieństwie do większości z obecnych coś znaczyli w światowej piłce. (edycja 2018.03.10 13:21 / Paweł Świnarski)

Guarin

Guarin 10 marca 2018 | 13:25   

Ja też jeszcze widziałem Stevena "Lambo" Zhanga który pieprzył o kolejnych wielkich 110 latach Interu. Inter jest w takim momencie, że powinien z pokorą i w ciszy obchodzić swoje urodziny ale co tam niech świat widzi, że przyleciał Ronaldo więc na pewno dalej jesteśmy wielcy!

claudio

claudio 10 marca 2018 | 13:31   

Guarin

O marketingu masz takie pojęcie jak juve o wygrywaniu LM.

Tytus

Tytus 10 marca 2018 | 13:34   

Mnie chyba bliżej do stanowiska, które zajął Paweł- pewnie, możemy uczcić 110lat istnienia minutą ciszy, nasze aktualne wyniki sportowe absolutnie nie zasługują na więcej kiedy spojrzymy na nie z perspektywy tych wszystkich lat, tylko kto po tych 60 sekundach wróci na stadion? Kto kupi bilet? Kto kupi opony Pirelli "bo choć brakuje im do Michelina, a za ich komplet można mieć 6 opon Vredesteina o lepszych parametrach, to jednak od lat to właśnie Pirelli jest na "mojej" koszulce"? A co za tym wszystkim idzie- jak poprawimy w końcu te wyniki pozostając całkowicie bez kasy? Już wiem! Wybudujmy nowy obóz sportowy, ale w prawdziwym, kultowym stylu obozów- tak jak robili to Rosjanie w trakcie wojny!

Guarin

Guarin 10 marca 2018 | 13:36   

claudio- to fajnie za to o obecnym Interze wiem wiecej niz ty i Paweł nawet jak się złapiecie za ręce.
Tytus oczywiście popadłeś w skrajność do której ciężko się odnieść ale czy ty próbujesz mi wmówić, że jakbyśmy obchodzili te urodziny bez tej pompy to kibice nie przychodziliby na stadion? Pirelli od kiedy opuścił nas Moratti rzuca jakiś ochłap a nie nam pomaga więc bez żalu ich pożegnam. (edycja 2018.03.10 13:46 / Guarin)

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 10 marca 2018 | 13:48   

Guarin a na jakiej podstawie oceniłeś moją wiedzę o Interze czy Claudio? Jak to zmierzyłeś? :)

claudio

claudio 10 marca 2018 | 13:56   

xD Po tym, iż się z nim nie zgadzamy. To wystarczy :D

Tytus

Tytus 10 marca 2018 | 13:59   

Tak, popadłem w skrajność, cieszę się że to zauważyłeś. Starałem się być tak skrajny jak Ty twierdząc, że powinniśmy obchodzić urodziny w pokorze i ciszy ;)

Jovetić10

Jovetić10 10 marca 2018 | 14:20   

Marketing nie marketing, mamy wspaniałą i bogatą historię, dlaczego mamy o niej zapomnieć? Pamiętam jak pierwszy raz przyjechałem do Włoch, wszędzie koszulki Interu, Juve i Milanu, dało mi to wtedy do myślenia. Inter to klub ponadczasowy i żaden marketing czy kolejne 10 lat nędzy tego nie rozjebią.

Rahi

Rahi 10 marca 2018 | 14:24   

Ludzie nie kłóććie się chociaż w postach dot. 110-lecia... Wieczne wojenki o to kto ma rację... Nie ważne kto z WAS ma rację, ważne, że nie mają jej ci którzy tym klubem sterują.

Gambit

Gambit 10 marca 2018 | 16:17   

Urodziny to urodziny. Trzeba świętować z pompą. Tym bardziej ze celebrujemy 110 lat a nie ostatnie 5. A przez ten czas mielismy dużo sukcesów i jeszcze więcej znakomitych piłkarzy i trenerów.
Oczywiście marketingowo to też dobra zagrywka.
Ale jak ktoś woli, może na urodziny sobie znicz zapalić :)

Guarin

Guarin 10 marca 2018 | 19:35   

No tak bo jak napisałem, że bez pompy to od razu trzeba znicz! Jak dla mnie mogą co tydzień tak się spotykać i udawać Wielki Inter zobaczymy jak długo ten kabarecik potrwa.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich