Perisić: Liga Mistrzów? Zrobimy wszystko

19 kwietnia 2018 | 10:04 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Walka o awans do Champions League jest w tym sezonie wyjątkowo zacięta i pasjonująca. Na chwilę obecną Inter znajduje się poza europejską elitą, lecz Ivan Perisić jest pewien, że na koniec sezonu będzie mu dane świętować powrót do tych elitarnych rozgrywek.

- Liga Mistrzów nie jest daleko. Każdy mecz będzie kluczowy, ale wszyscy pragniemy osiągnąć nasz cel i zrobimy wszystko, aby dostać się do Champions League. Wykonujemy dobrą robotę, lecz cały czas możemy grać lepiej. Poznajemy się wzajemnie i z każdym meczem nasze zrozumienie wygląda lepiej.

- Codzienne spotkania i poznanie sposobu gry kolegów z drużyny są bardzo istotne. Zawsze bardzo ciężko pracujemy z trenerem i jego sztabem, aby dobrze rozumieć się na boisku. Najważniejszym aspektem jest wzajemna pomoc, w każdym obszarze boiska i w każdym momencie spotkania. To czyni różnicę, która pomaga wygrywać. 

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 5

Piotrekfci

Piotrekfci 19 kwietnia 2018 | 10:38   

Gdyby nie ich sen zimowy i przedłużone święta bożonarodzeniowe o dwa miesiące to teraz bili by się o scudetto a nie martwili się czy wejda do lm czy nie. Parę spotkań dla których nie ma wybaczenia tym bardziej ze rywale dawali nam fore bo też tracili pkty. Liczę na zabójcza skuteczność w każdym z tych 5 spotkań. Wole aby zrobili 2-3 akcje w meczu po których wpadną 2 gole i wygrana niż 20 szans z których nic nie mamy ! Do roboty Forza Inter !!

Nerazzurri86

Nerazzurri86 19 kwietnia 2018 | 15:17   

To graj na poziomie w kazdym meczu. Jak na poczatku sezonu.

Lethal Doze

Lethal Doze 19 kwietnia 2018 | 16:39   

nie uda się

Czarson

Czarson 19 kwietnia 2018 | 18:04   

pierdolenie, wszystko bylo juz podane na tacy to przez kwartal byl problem z ugraniem 3pkt...

Wiktor

Wiktor 20 kwietnia 2018 | 17:44   

Misie, Wy się skupcie!


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich