Zhang Jindong w Rosji

11 lipca 2018 | 11:07 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Właściciel Suning Group - firmy, która posiada większość udziałów w Interze Mediolan, Zhang Jindong, został zauważony przez chińskie media na stadionie w St. Petersburgu podczas wczorajszego meczu Francji z Belgią.

Chiński biznesmen był tam w otoczeniu kilku innych osób i z informacji chińskich mediów zamierza pozostać jeszcze kilka dni w Rosji, prawdopodobnie aż do finału. Nie wiemy czy powodem wizyty na wczorajszym meczu ma związek z obserwowaniem któregoś z zawodników, w kontekście Interu, czy Zhang po prostu chce powiększać swoją wiedzę o wielkim futbolu, a spotkania tej rangi są do tego najlepszą okazją.

Źródło: inf.własna

Polecane newsy

Komentarze: 10

anor

anor 11 lipca 2018 | 11:11   

no tak na pewno prezes suning byłna stadionie obserwować piłkarza pod kątem transferu xd

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 11 lipca 2018 | 11:21   

A dlaczego nie ? Przecież to oczywiste, że każdy transfer ON musi zatwierdzić. xD xD xD

Heisenberg

Heisenberg 11 lipca 2018 | 11:28   

@Anor , nie osmieszaj sie, Ausilio mówi: "kupmy dembele za 30 baniek" no to Zhang moze nie specjalnie ale przy okazji nie moze ocenic czy chce wylozyc na to tyle siana?

Wiktor

Wiktor 11 lipca 2018 | 11:34   

To po wczorajszym meczu możemy o nim zapomnieć. Jeśli miałbym wybierać to szczerze wolę Rafinhię niż Dembele i nie buduje stanowiska w oparciu o wczorajszy mecz żeby była jasność i Belga uważam za dobrego gracza. Ale przemawia za tym wiek, podejście do klubu, to jak gra i jak zgrał się z zespołem na boisku i że jest już sprawdzony. Jego mentalność etc. Duet Rafinhia Ninja wsparci jakimś trzecim Brozo byłby miazgą w środku po jakże mocnej już defensywie. Jesli jeszcze Candreve się wymieni na kogoś bardziej kreatywnego to nie widzę powodu by walczyć o każde cele.

timon

timon 11 lipca 2018 | 11:45   

Myślę, że akurat o piłce mało tam rozmawiali ;)

Interista

Interista 11 lipca 2018 | 12:09   

dobrze, że się interesuje futbolem

Tytus

Tytus 11 lipca 2018 | 13:12   

Niech nam kupi Hazarda! ;)

anor

anor 11 lipca 2018 | 15:08   

Panowie proszę Was klub działa jak korporacja i od roznych zakupów są różni ludzie i prezesi/własciciele zajmują się tylko najwazniejszymi sprawami/dealami. I nie ośmieszam się bo właśnie tak to wygląda. Prezes desygnuje ludzi, którzy maja swoje obowiązki i odpowiedzialność za którą potem są rozliczani. Prawdą jest, że musi zatwierdzić tego typu transkacje natomiast niekoniecznie tak się na każdym aspekcie skupia zwłaszcza, że pojęcie o piłce ma małe i musi polegać na ludziach w tym wyspecjalizowanych. Heisen właśnie o to mi chodziło, że nie przyjechał specjalnie po to żeby oglądać jakiegoś piłkarza więc potwierdziłeś moją tezę wyśmiewając mnie przy okazji

HeyaMakumba

HeyaMakumba 11 lipca 2018 | 18:31   

Nie zakładałbym, że ma małą wiedzę o futbolu. Świadczy o tym chociażby podejście Suninig do Interu, a co do Rafinhy i Dembele to Belg go zjada i nie mówcie, że Rafinha nagle pokochał Inter wielką miłością bo po prostu tylko tu ma szansę na dzień dzisiejszy pograć i po cichu liczy na pierwszy skład. Nikt inny go nie chce, a jeżeli go ktoś zechce to bez wahania tam pójdzie i w mgnieniu oka zapomni o nas :D

pasek_9

pasek_9 12 lipca 2018 | 10:20   

Olać Dembele brać Rafinhię


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich