Oficjalnie: Bastoni, Dimarco i Biabiany w Parmie

7 sierpnia 2018 | 16:05 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Oficjalny portal Interu Mediolan poinformował o potrójnej transakcji z ekipą Parmy. Barw beniaminka Serie A będą bronić Jonathan Biabiany, Alessandro Bastoni i Federico Dimarco.

Biabiany - transfer definitywny za 1,5 mln euro (wg. transfermarkt.de)

Bastoni - roczne wypożyczenie

Dimarco - roczne wypożyczenie z opcją transferu definitywnego

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

Darkos

Darkos 7 sierpnia 2018 | 18:06   

Oby Bimbał strzelał w tej Parmie sporo, bo miło widzieć tę drużynę znowu w elicie

Hagaen

Hagaen 7 sierpnia 2018 | 18:37   

Bardzo mi się te 3 transakcje podobają. Serio, choć ktoś zaraz powie, że €1,5mln za Biabianego to za mało - otóż nie? Kompletny regres piłkarski, brak możliwości większego rozwoju - super, że nie posiłkujemy się już tak "przelatanym" wychowankiem, a zostawiamy kogoś, kto ma szansę czasem wejść i coś namieszać (ufam, że Emmers zostanie i będzie np w Pucharze Włoch grywał), młodego, który może się rozwinąć. Dlatego, uważam, że 1,5mln to super kasa za niego.

Dalej DiMarco - tutaj już chyba widać, że Inter nie będzie z nim wiązał szans, dlatego też takie wypożyczenie - jak wykupią to dobrze, a jak nie, to może ktoś następny - i prawidłowo.

Bastoni natomiast idzie się ogrywać - ufam, że złapie jak najwięcej spotkań, może będzie objawieniem młodzieży, jak to czasem się zdarza i wróci i będzie stopniowo wypierał starzejącego się piłkarsko Miradę ;)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich