CAMPIONI 2021

 

Albo Keita, albo Chiesa

7 września 2018 | 15:43 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery

Okienko trasferowe dopiero co się zakończyło, a już czytamy wiele spekulacji na temat kolejnego. Według turyńskiego Tuttosport przed Interem trudne decyzje w nadchodzącym mercato. Wybór, którego będzie trzeba dokonać, w przypadku dołączenia do zespołu Federico Chiesy, będzie dotyczył Keity Balde.

Przypomnijmy, Keita dołączył do Nerazzurrich na zasadzie wypożyczenia sezonowego, za 5 mln euro, z możliwością wykupienia zawodnika za kolejne 34 miliony. To oznacza, że piłkarz musi przekonać włodarzy Interu do wyłożenia na niego pieniędzy pod koniec wypożyczenia, jeśli nie chce wrócić do Monako.

Kolejnym powodem, dla którego Balde może nie zagrzać miejsca w Mediolanie, jest możliwość dołączenia Federico Chiesy. Spaletti podobno zachęca zawodnika Fiorentiny do dołączenia do Interu, za pośrednictwem jego ojca. Jak informowaliśmy niedawno, zawodnikiem interesuje się również Juventus. Dziennikarze spekulują, że jedyną szansą na kontrakt dla Keity, w przypadku przyjścia zawodnika Violi, byłoby odejście Perisicia. Trudno jednak wyobrazić sobie taki scenariusz w chwili obecnej i prawdopodobnie pozostanie w sferze marzeń turyńskich dziennikarzy.

Tymczasem, w obliczu niepewnej sytuacji Lautaro i Icardiego, to Balde ponownie jest typowany do występu na szpicy w kolejnym spotkaniu Nerazzurrich.

Źródło: tuttosport

Polecane newsy

Komentarze: 5

Internazionalista

Internazionalista 7 września 2018 | 18:32   

sprzedac 30 letniego perisicia za rok i dawac obu, mamy sie rozwijac a nie stac w miejscu

inter00

inter00 7 września 2018 | 18:36   

Wolę Chiese

HeyaMakumba

HeyaMakumba 7 września 2018 | 23:21   

A może tak skrzydła : Perisic, Chiesa, Balde, Politano ? I napad Icardi, Lautaro, Pina :D

Nerazzurri86

Nerazzurri86 8 września 2018 | 00:13   

Za Candreve

ER_Grande_Nerazzurri

ER_Grande_Nerazzurri 9 września 2018 | 12:25   

Wolę Chiesę od Keity, ale dopiero za rok. Swoją drogą uwielbiam starego Enrico - ktoś taki mógłby wspomagać Ausilio w Interze. ;) Dwoje pragmatycznych cyników mogłoby stworzyć tutaj jeszcze lepszą zbieraninę drogich piłkarzy za darmo. :P


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich