Wypowiedzi pomeczowe

26 grudnia 2018 | 23:40 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Drugi dzień Bożego Narodzenia okazał się dla kibiców Interu bardzo szczęśliwy. Nerazzurri zmierzyli się z Napoli. Podopieczni Luciano Spallettiego wygrali ten mecz 1:0. Piłkarze byli zadowoleni z tego rezultatu.

Luciano Spalletti:
- Zasłużenie wygraliśmy. Stworzyliśmy wiele okazji. Gdyby nie Asamoah moglibyśmy przegrać. To był wspaniały mecz.

- Lautaro dobrze trenuje i robi swoje. Dziś miał doskonałą okazję, którą wykorzystał. Nie mogłem go wystawić w wyjściowym składzie, ponieważ trudno byłoby grać przeciwko takiej drużynie jak Napoli.

- Joao Mario może grać, ma dobrą jakość i drybling, a także fizyczność i temperament.

- Wszyscy chcieliśmy Nainggolana, ponieważ ma właściwym charakter, by dać coś więcej naszej pomocy. Nie grał, ponieważ nie zachował się właściwie. W piłce nożnej obowiązują pewne zasady, których należy przestrzegać. Został ukarany grzywną, a teraz dołączy do grupy. Zobaczymy, czy będzie gotowy na mecz z Empoli.

Lautaro Martinez:
- Jestem szczęśliwy, ponieważ wygraliśmy przed własną publicznością. Zgarnęliśmy trzy punkty i pokazaliśmy charakter. Od pierwszych chwil w Mediolanie, czuję więź z kibicami. Codziennie pracuję, by spłacić ich zaufanie. Skróciliśmy dystans, jaki jest między nami i Napoli. Postaramy się o kolejne punkty, by zmniejszyć go jeszcze bardziej.

- Przy mojej bramce ważny okazał się być Vecino, który stworzył zasłonę. Ta bramka to dla mnie wielka radość.

Samir Handanović:
- Dziś musieliśmy wygrać, by uciąć wszelkie pomówienia. Zrobiliśmy to. Kiedy wygrywasz w doliczonym czasie gry, daje ci to jeszcze więcej entuzjazmu.

- Po wyrzuceniu z boiska Koulibaliego, mogliśmy bardziej zaryzykować. Sobota będzie jeszcze ważniejsza. Chcemy, by San Siro pozostało naszą twierdzą. Publiczność zawsze daje nam dodatkowy impuls i to dzisiaj pokazali.
Asamoah doskonale spisał się w obronie tego strzału. Gratuluję mu, jest niezwykłym facetem.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 1


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich