Primavera wygrywa na rozpoczęcie roku

6 stycznia 2019 | 16:30 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Akademia2 min. czytania

Rok 2019 zaczął się znakomicie dla kadry Inter U-19. W Suning Youth Development Centre ekipa pod wodzą Armando Madonny pokonała wysoko rówieśników z zespołu Brescii.

Pierwsze trafienie należało do zawodników gości, którzy grali klinicznie i nie zmarnowali swojej pierwszej okazji do zdobycia bramki. Interiści wbili dwa gole w samej końcówce pierwszej połowy i na przerwę schodzili prowadząc 2-1. Druga odsłona rozpoczęła się od kolejnych ciosów ze strony Nerazzurrich, którzy dołożyli jeszcze dwa trafienia. Na nic zdała się znakomita postawa Lucci z ekipy Brescii, który skompletował w ciągu kolejnych kilkunastu minut hat-tricka. Ostatnie trafienie należało znów do podopiecznych Armando Madonny i wynik zamknął się na dwubramkowym prowadzeniu Interu.

Następny mecz Primavery 11 stycznia 2019, 14:30 CET, przeciwnikiem będzie ekipa Atalanty.

INTER 5-3 BRESCIA

Bramki: 10', 56’ i 69' Lucca, 40' Ballabio, 43' Merola, 54’ Serpe, 62’ Demirovic, 75’ Bonfanti.

INTER: 1 Dekic, 2 Persyn (Grassini 13), 4 Nolan (Serpe 14), 6 Pirola (Van Den Eynden), 3 Corrado (Dimarco); 8 Ballabio (Sami), 5 Pompetti (Rizzo Pinna), 7 Burgio (Attys); 11 Mulattieri (D'Amico), 10 Merola (Bonfanti), 9 Esposito (Demirovic)
Rezerwowi: 12 Pozzer
Trener: Armando Madonna

BRESCIA: 1 Abbrandini (Botti 12), 2 Cazzago, 3 Magri, 4 Andreolli (Ghezzi 13), 5 Papetti, 6 Carminati (Carta 19), 7 Guerini ( Lussignoli 14), 8 Ruocco (Canciani 18), 9 Lucca, 10 Pellegrini (Venturelli 16), 11 Torregrossa (Marazzi 15)
Rezerwowi: 20 Capoferri
Trener: Elia Pavesi

Sędzia: Foresti (Bergamo)
Asystenci: Maffeis (Bergamo) i Stabile (Bergamo)