CAMPIONI 2021

 

Marotta: Wysłuchaliśmy Perisicia, ale...

30 stycznia 2019 | 17:21 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Przed Interem niezwykle ważne pucharowe spotkanie z Lazio, którego wynik może odbić się na dalszej części sezonu. Giuseppe Marotta wierzy, że Nerazzurrich stać na wyeliminowanie ekipy Simone Inzaghiego i awans do kolejnej fazy rozgrywek.

- Jutro czeka nas absolutnie ważny mecz w prestiżowym turnieju. Chcemy osiągnąć w tym sezonie coś ważnego, ale najpierw musimy wyeliminować Lazio, które dysponuje bardzo silnym zespołem - powiedział w rozmowie z telewizją RAI.

Kolejne pytania dotyczyły kończącego się zimowego mercato i zamieszania wokół Ivana Perisicia:

- Wysłuchaliśmy chęci piłkarza, ale musieliśmy wziąć również pod uwagę wszystkie zainteresowane nim kluby oraz jego wartość, którą reprezentuje podpisany przez niego kontrakt. 

- De Paul? Obserwujemy kilku graczy, ale jest jeszcze zbyt wcześnie, aby o tym mówić. Koncentrujemy się na wyjątkowo gorącym etapie sezonu. Jeszcze będzie czas, aby porozmawiać o czerwcu.

- Inter to klub z rodowodem i historią, elitarny. Potrzebne były zmiany własnościowe, które rodzą pewne problemy, ale to normalne. Skupiamy się na ich wyeliminowaniu tak szybko, jak będzie to możliwe.

Źródło: RAI Sport

Polecane newsy

Komentarze: 1

Hagaen

Hagaen 30 stycznia 2019 | 19:42   

Zmiany własnościowe? To braki jakości rodzą problemy, panie Józefie.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich