Ronaldo: Moratti wiele mnie nauczył

9 lutego 2019 | 12:44 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Ronaldo (ten prawdziwy) próbuje ostatnio sił w roli właściciela hiszpańskiego Realu Valladolid. W rozmowie ze Sky Sport Italia, Brazylijczyk wyznał, że jednym z jego wzorów jest Massimo Moratti, a dodatkowo przypomniał sytuację, która doprowadziła do jego pożegnania z ekipą Nerazzurrich.

- Inter ma miejsce w moim sercu i pozostanie tam na zawsze. To było pięć pięknych lat mojego życia w mieście, które pokochałem i z ludźmi, którzy pokochali mnie. Muszę przyznać, że Massimo Moratti nauczył mnie bardzo wiele i stanowi moją inspirację. 

- Gdybym mógł cofnąć czas, zrobiłbym kilka rzeczy inaczej podczas mojego pobytu w Interze. Nie postawiłbym już prezydenta Morattiego w trudnej sytuacji, aby musiał decydować o mojej przyszłości. Powiedziałem, że wyrzuci Cupera, albo to ja odejdę. Moratti postanowił zachować Cupera, więc nie zrobiłbym tego ponownie. Wolałbym przedstawić inny punkt widzenie w tej sytuacji. 

Wielu fanów Interu wypomina Brazylijczykowi jego pobyt w Milanie, lecz Ronaldo ma czyste sumienie:

- W Milanie byłem bardzo szczęśliwy. Dużo się tam nauczyłem i poznałem niesamowity klub. Fani ciepło mnie przyjęli i traktowali bardzo dobrze. Nie było transferu, którego bym żałował. 

Źródło: Sky Sport Italia

Polecane newsy

Komentarze: 2

Adriano19f

Adriano19f 9 lutego 2019 | 14:49   

Mogłeś sobie darować ta gadkę o Milanie

Recobers

Recobers 9 lutego 2019 | 20:13   

Poszedł do realu nie ze względu na Cupera i niech nie ściemnia , zresztą trybuny mu dobrze to wygarneły i pierwszym meczu nastpnego sezonu . Pamiętamy i dla mnie zawsze będziesz ....


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich