Nainggolan: Mam pakt z Interem

10 lutego 2019 | 11:33 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Pojedynczy przebłysk formy czy efekt wzmożonej pracy na treningach i dobry prognostyk na przyszłość? Radja Nainggolan należał wczoraj do wyróżniających się postaci w szeregach Nerazzurrich, a dobry występ okrasił asystą przy golu Lautaro Martineza. Po meczu Belg wyznał, że powoli wychodzi z życiowego zakrętu i obecnie skupia się wyłącznie na powrocie do dawnej dyspozycji.

- Staram się dawać z siebie wszystko. Sezon rozpoczął się źle, a ja nigdy nie byłem przygotowany w 100%. Następnie przyszły pewne problemy, które nie miały nic wspólnego z piłką nożną, ale zdecydowaliśmy się wytyczyć wspólną ścieżkę wraz z klubem. Zawarliśmy pakt i pracujemy razem. Jego szczegóły pozostaną w szatni. 

- Wiem, że popełniłem kilka błędów, a moje występy odbiegały od właściwych standardów. Zdecydowaliśmy się na inny plan, klub jest blisko mnie, a ja pragnę odpłacić się Interowi swoimi występami. Nie jestem przygotowany na 100% i w tym sezonie jeszcze nie byłem. Mam jednak nadzieję, że uda mi się wypracować wyższą formę.

- W wieku 30 lat musiałem zmienić kilka rzeczy i uporządkować pewne sprawy, przede wszystkim w sferze osobistej. Poprzez znalezienie spokoju na tym polu, mogę wreszcie pracować z czystą głową. Przez całą swoją karierę, nigdy nie miałem z tym problemu, lecz pewne rzeczy zaczęły mnie martwić i zacząłem zadawać sobie pytania. W tej chwili praca, którą wykonuje pozwoliła mi się odnaleźć. 

- W Rzymie jest więcej pasji, ale Inter wygrał bardzo dużo, więc fani naturalnie oczekują, że klub powróci do wygrywania tak szybko, jak to tylko możliwe.  

Źródło: Sky Sport Italia

Polecane newsy

Komentarze: 6

Maciej Pawul

Maciej Pawul 10 lutego 2019 | 11:55   

Po wczoraj zaczynam w Radję wierzyć pomału.

wróbel1908

wróbel1908 10 lutego 2019 | 11:58   

Niech w końcu spłaci zaufanie jakim go wszyscy w Interze obdarzyli, wczorajszy mecz był promykiem nadziei że w końcu coś się ruszy w jego grze.

inter00

inter00 10 lutego 2019 | 12:12   

Chłopak bardzo mi się wczoraj podobał, pierwszy jego mecz w sezonie na poziomie

Drago194

Drago194 10 lutego 2019 | 12:41   

Mam nadzieję że tan pakt polega na przywróceniu go do formy i szybkiej odsprzedaży żeby chociaż wyjść na 0.

Rizzo

Rizzo 10 lutego 2019 | 13:39   

Moja teoria jest taka - im większy irokez, tym lepsza będzie forma

Morfo

Morfo 10 lutego 2019 | 13:48   

Ma dużo do odrobienia u Nas, niech strzela i asystuje co mecz.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich