Plotki, spekulacje, doniesienia

25 marca 2019 | 00:27 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Do letniego okienka transferowego jeszcze bardzo daleko, ale w ostatnich dniach liczba spekulacji uległa podwojeniu. Takiemu stanowi rzeczy sprzyja oczywiście przerwa na mecze reprezentacji. O czym plotkowano w ostatnich kilkunastu godzinach? Zapraszamy na krótkie podsumowanie najciekawszych doniesień.

Nerazzurri nie rezygnuje z walki o Exequiela Palaciosa z River Plate. Pomocnik obecnie leczy kontuzję, jednak cały czas wzbudza spore zainteresowanie na rynku. Ostateczna walka o podpis Argentyńczyka powinna stoczyć się między Interem i Realem Madryt. Zdaniem dziennikarzy, Włosi są znacznie bardziej zdeterminowani, aby pozyskać zawodnika.

Jeszcze bliżej transferu na Stadio Giuseppe Meazza jest podobno rodak Palaciosa - Rodrigo de Paul. Inter zawarł już wstępne porozumienie z piłkarzem i jego obozem, lecz cały czas trwają negocjacje z władzami Udinese. Kością niezgody ma być wysokość i forma transakcji. Wciąż brak finalnego porozumienie, a sytuację stara wykorzystać się Napoli, które również ma chrapkę na sprowadzenie De Paula.

Jeżeli plotki o przyjściu Diego Godina okażą się prawdziwe, Joao Miranda najprawdopodobniej pożegna się z Mediolanem. Doświadczony Brazylijczyk nie powinien narzekać na brak ofert. Usługami stopera Canarinhos interesują się podobno działacze Monaco i Benfiki. Nie brakuje również ofert ze znacznie bardziej egzotycznych kierunków (Chiny, ZEA), lecz piłkarz wolałby kontynuować karierę w Europie. 

Rośnie liczba chętnych na sprowadzenie Nicolo Barelli z Cagliari. Podczas ostatniego meczu z Finlandią, pomocnik był podobno bacznie obserwowany przez przedstawicieli Arsenalu, którzy mogli być pod wrażeniem gry reprezentanta Włoch. Przypomnijmy, że właściciel Cagliari zapowiadał ostatnio, iż cena za ewentualny transfer Barelli zapewne przekroczy 50 mln euro.

Źródło: różne

Polecane newsy

Komentarze: 4

inter00

inter00 25 marca 2019 | 07:02   

De Paul > Kovacic

lis1709

lis1709 25 marca 2019 | 10:18   

Rafinha > De Paul > Kova
Jeśli uda się dobrze sprzedać Icara to może wrócimy po Rafała, gdyby nie miał kontuzji to mógłby być najlepszym pomocnikiem w tej lidze. Myślę że dla piłkarza z taką jakością i chęcią gry u nas warto zaryzykować te 20-25 mln mimo jego częstych kontuzji

Rahi

Rahi 25 marca 2019 | 10:26   

Rafa to szklanka, wolał bym wydać na kogoś droższego ale nie do zajechania

HeyaMakumba

HeyaMakumba 25 marca 2019 | 16:22   

Godin, De Paul, Barella to byłby magiczny początek okienka.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich