Wypowiedzi pomeczowe piłkarzy

28 kwietnia 2019 | 00:12 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

W sobotę Inter zremisował z Juventusem 1:1. Bramkę dla Nerazzurrich zdobył Radja Nainggolan. Piłkarz i jego koledzy wypowiedzieli się na temat tego spotkania. Ich wypowiedzi zanjdują się poniżej.

Radja Nainggolan:

- Wierzę, że dziś wieczorem, możemy być zadowoleni z naszego wystepu, nawet jeśli chcielibyśmy uzyskać lepszy rezultat. Nie pozwoliliśmy im na coś więcej. Mieliśmy swoje okazje w drugiej połowie. Moja bramka? Wynik zespołu jest dla mnie najważniejszy. Pomyślałem, że trafię i strzeliłem fajną bramkę. Mam nadzieję, że następny będze sezonem bez kontuzji.

Danilo D'Ambrosio:

- Mieliśmy doskonały start i wiele okazji w pierwszej połowie. Później zwolniliśmy tempo, co jest normalne w stosunku do drużyny z taką jakością techniczną i taktyczną. Mają wiele różnych opcji, mogą rotować ustawieniem. My mamy wiele do zrobienia. Udinese nie ma doskonałej pozycji w tabeli, więc na pewno będą chcieli zdobyć punkty.

Samir Handanović:

- W pierwszej połowie mieliśmy wiele okazji, ale tylko jedną zamieniliśmy na bramkę. Graliśmy kilka dobrych meczów i zasłużyliśmy na coś więcej. Nie możemy jednak o tym myśleć. Musimy skupić się na kolejnych celach. Fakt, że tworzysz wiele okazji bramkowych jest pozytywny, bo jeśli takowe szanse są, to prędzej, czy później można zdobyć gola. Pozostały nam cztery mecze. Wciąż jest wiele punktów do zgarnięcia.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

wróbel1908

wróbel1908 28 kwietnia 2019 | 09:02   

Pewnie jak by wygrali to by wtopili wnastepnym meczu bo poczuli się zbyt pewnie jak to mieli często w zwyczaju, więc można liczyć że po dwóch meczach bez zwycięstwa w końcu wygrają

inter00

inter00 28 kwietnia 2019 | 10:40   

O wiele bardziej żałuję meczu z Romą


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich