ICC: Znamy pełny terminarz meczów

9 maja 2019 | 08:57 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

W poniedziałek informowaliśmy, że przed sezonem, Inter zagra z PSG (27 lipca w Makau). Ponadto, w ramach International Champions Cup zmierzy się z Manchesterem United, Juventusem oraz finalistą tegorocznej Ligi Mistrzów - Tottenhamem. Znamy już pełny harmonogram tych spotkań.

TERMINARZ ICC:

20 lipca: Inter - Manchester United (Singapur)
24 lipca: Inter - Juventus (Nankin)
4 sierpnia: Inter - Tottenham (Londyn)

Giganci włoskiej piłki rozegrają derby d'Italia w Chinach. Nankin, w którym mieści się Suning Group, będzie gospodarzem tego meczu. Spotkanie odbędzie w Centrum Sportów Olimpijskich. Inter i Juventus po raz pierwszy będą rywalizować pomiędzy sobą w Chinach. Derby wywołują wielkie emocje i są niezwykle wyczekiwane przez kibiców. Wiemy, że Inter ma wielu Azjatów w gronie swoich fanów, dlatego będzie to dla nich doskonała okazja, by zobaczyć futbol na najwyższym poziomie.

- Jesteśmy szczęśliwi i dumni, że możemy zaprezentować włoskie derby w Chinach. Nasi chińscy fani są zachwyceni! - powiedział Luca Danovaro, dyrektor ds. marketingu. - Nankin to wyjątkowe miejsce na organizację tak ważnego meczu. Jest to miasto o bogatej historii i szczególnej więzi z naszym klubem. Mieszka tam wielu fanów Interu, którzy podążają za nami i zawsze wspierają nas podczas meczów. Jesteśmy przekonani, że mecz ten będzie wyjątkowym wydarzeniem. Nasz klub ma 390 milionów fanów, z których aż 120 milionów mieszka w Chinach. Nie mamy wątpliwości, że 24 lipca będziemy czuć się jak w domu - dodał.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich