Kto jest chętny na Pinamontiego?

28 maja 2019 | 12:43 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery

Kariera Andrei Pinamontiego pomału zaczyna nabierać rozpędu. Już dwa włoskie kluby zgłosiły chęć zatrudnienia snajpera w nadchodzącym sezonie. Kto zostanie jego pracodawcą?

Wszystkie rozmowy kluczowe dla transferu zostały aktualnie odłożone do zakończenia Mistrzostw Świata U-20, które są właśnie rozgrywane w Polsce. Włoch zdążył tymczasem zapewnić zwycięskiego gola w meczu swojej reprezentacji z Ekwadorem.

Nie wiadomo, czy Inter wyrazi zgodę na transfer definitywny. Zapytanie w tej sprawie już w styczniu złożyła Parma, jednak rozmowy zakończyły się fiaskiem. Nie jest tajemnicą, że Gialloblu będą próbować pozyskać go ponownie. Nowym graczem w pojedynku o podpis 20-latka jest Brescia, która powraca do Serie A i szuka wzmocnień.

Z dniem 30 czerwca 2019 skończy się kontrakt piłkarza z Frosinone, dla którego zdobył 5 bramek i 3 asysty w 27 spotkaniach. Po tym terminie należy spodziewać się konkretnych decyzji, jednak dziennikarze spekulują, że Nerazzurri wybiorą kolejne wypożyczenie, nie chcąc sprzedawać obiecującego zawodnika. Pojawiły się również pogłoski o zainteresowaniu ze strony Wolverhampton, jednak Pinamonti chce pozostać we Włoszech i nie szuka ofert z zagranicy.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 4

shakurspeare

shakurspeare 28 maja 2019 | 12:47   

Wiadomo dzeko lepszy.

HeyaMakumba

HeyaMakumba 28 maja 2019 | 13:26   

Bez przesady. Na dzień dzisiejszy oczywiście, że lepszy Dzeko ale jak wróci do nas Pina za 2 - 3 lata to liczę, że będzie już kozaczył.

Danilux

Danilux 28 maja 2019 | 14:57   

My powinniśmy go chcieć u nas.

Hagaen

Hagaen 29 maja 2019 | 00:09   

Ja bym go wypożyczył do Parmy, z Gervinio mógłby się rozruszać.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich