Dlaczego Commisso nie chce sprzedać Chiesy?

9 czerwca 2019 | 19:06 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery

Nowy właściciel Fiorentiny nie chce sprzedawać Federico Chiesy i postanowił uzasadnić swoje stanowisko. Okazja trafiła się podczas wywiadu dla Corriere Fiorentino.

Kiedy Roberto Baggio opuszczał Fiorentinę w 1990 roku na ulice wyszli zawiedzeni fani. W wyniku zamieszek doszło do aresztowania 50 kibiców, a sam zawodnik twierdził w wywiadach, że został zmuszony do dołączenia do Juventusu. Dlaczego o tym wspominamy? Nowy właściciel Fiołków dobrze zna tę historię. Rocco Commisso został zapytany o doniesienia prasy, według których utalentowany 21-latek ma trafić do Starej Damy lub Interu.

- Chiesa nie będzie moim Roberto Baggio - stwierdził krótko.

Jego twarde stanowisko wciąż jeszcze mogą zmiękczyć oferty ze strony wspomnianych klubów. Osoba nowego właściciela nie rozwiązuje bowiem wszystkich problemów finansowych Violi, za to transfer Chiesy mógłby.

Źródło: calciomercato.com

Polecane newsy

Komentarze: 5

inter00

inter00 9 czerwca 2019 | 19:24   

I dobrze. I tak uważałem że lepiej żeby Inter go nie kupował

Matt1

Matt1 9 czerwca 2019 | 19:33   

szkoda. Przydałby się nam. Odmłodził skład. Ponadto ma potencjał. My potrzebujemy takich zawodników jak Chiesa, Barella jeśli chcemy rywalizować o pierwsza trojke. Kto jak nie ograny w Serie A zawodnik, uchodzacy za talent. Nie sciagniemy przeciez zadnych glosnych nazwisk za granicy.

Rahi

Rahi 9 czerwca 2019 | 21:33   

Bardzo dobra wiadomość. On jest poza naszym zasięgiem, i jak wynika z tekstu, poza zasięgiem żyde.

maciosincho

maciosincho 9 czerwca 2019 | 21:57   

Już jest temat powrotu cancelo możliwa wymiana perisic cancelo ale Juve nie chce udziału tych zawodników bardziej skupiają się na dopieciu transakcji z City którzy oferują 50 mln .

Hagaen

Hagaen 24 czerwca 2019 | 08:01   

Winduje cenę, uważam, że jego słowa to dowód na sprzedaż Chiesy.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich