CAMPIONI 2021

 

Eder spotkał się z byłymi kolegami

25 lipca 2019 | 10:03 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Inter stara się pamiętać i doceniać swoich byłych piłkarzy. Przy okazji wczorajszego starcia z Juve, specjalne zaproszenie na klubową kolację otrzymał Eder. Piłkarz z przyjemnością przystał na propozycję Stevena Zhanga. 

- Otrzymałem telefon od prezydenta Interu, który zaprosił mnie na obiad. Z przyjemnością ponownie spotkałem byłych kolegów z drużyny, a także Antonio Conte i Gabriele Orialiego, ponieważ dawno się nie widzieliśmy. Nie można zapomnieć dwóch lat spędzonych w Interze, wiele osób było mi bliskich i pomocnych. Byłem bardzo szczęśliwy mogąc zobaczyć ich ponownie. 

- Bardzo podoba mi się w Chinach. Niebawem minie dokładnie rok od mojego przybycia. Nie nauczyłem się jeszcze języka, ponieważ jest bardzo trudny. Dotychczas zdobyłem 19 bramek w oficjalnych meczach. Koledzy z drużyny bardzo mi pomagają. Piłka nożna się rozwija, gra jest coraz szybsza. Taktyka nie odgrywa tutaj wielkiego znaczenia, nawet jeśli nie brakuje ważnych trenerów z naszej ligi.

Byłe reprezentant Włoch z powodzeniem radzi sobie na boiskach chińskiej Super League. W barwach Jiangsu Suning rozegrał dotychczas 36 oficjalnych spotkań, zdobył 19 bramek i zanotował 10 asyst. 

Źródło: Inter.TV

eder 

Polecane newsy

Komentarze: 2

Lambert

Lambert 25 lipca 2019 | 10:29   

przydałby się w tej chwili

superofca

superofca 26 lipca 2019 | 02:35   

To po prostu mega pozytywny gość, piłkarz może średni z tendencją w górną część tej średniej ale bardzo go lubię.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich