Marotta nie rezygnuje z gwiazdora Lazio

15 sierpnia 2019 | 15:13 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Letnie zakupy Interu nie zostały jeszcze oficjalnie zakończone. Cały czas otwarty pozostaje temat Edina Dzeko, a włoska prasa jest przekonana, że końcówka mercato może przynieść prawdziwą bombę transferową do środka pola. 

Kandydatów nie brakuje, chociaż najczęściej przewijają się trzy nazwiska. Ivan Rakitić, Arturo Vidal i Sergej Milinković-Savić. Ten ostatni pozostaje podobno wielkim niespełnionym marzeniem Giuseppe Marotty, który choruje na Serba od dobrych kilku sezonów, lecz dotychczas nie udało mu się ściągnąć zawodnika do swojego klubu.

Również teraz misja wydaje się wyjątkowo trudna, a raczej bardzo kosztowna. O ile, w przypadku Rakiticia i Vidala spekuluje się o wcześniejszych wypożyczeniach, tak przy gwiazdorze stołecznego klubu w grę wchodzi wyłącznie transfer definitywny. Pomocnik Lazio wyznał ostatnio, że znakomicie czuje się w obecnym klubie i nie ma żalu o niepowodzenie jego transferu do Manchesteru United. Marotta nie traci jednak nadziei.    

Źródło: tuttosport

Polecane newsy

Komentarze: 5

KawaOpole

KawaOpole 15 sierpnia 2019 | 15:31   

Ja tam choruje na Monice Bellucci, ale co kto woli :)

inter00

inter00 15 sierpnia 2019 | 16:04   

Preferuje jednak bardziej Rakiticia

Lethal Doze

Lethal Doze 15 sierpnia 2019 | 18:03   

Od Bellucci?

banikowy

banikowy 15 sierpnia 2019 | 18:11   

Jak kto woli...
Ale Monica Bellucci byłaby wniosła by więcej do drużyny aniżeli SMS...

Hagaen

Hagaen 15 sierpnia 2019 | 19:41   

Monica Bellucci mogłaby wnieść dużo więcej, mogłaby też dużo więcej wynieść ^^, szacunek za użycie Moni w dyskusji, bardzo ją lubię KawaOpole.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich