Fani Interu atakują Radję, piłkarz odpowiada

18 sierpnia 2019 | 00:37 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Radja Nainggolan już dawno opuścił szeregi Nerazzurrich, lecz jego osoba nadal budzi mnóstwo emocji wśród sympatyków czarno-niebieskich. Popularny Ninja podpadł ostatnio części kibiców, ponieważ zdecydował się pogratulować Edinowi Dzeko podpisania nowej umowy z AS Romą.

Przypomnijmy, że panowie utrzymują przyjacielskie relacje, więc wymiana uprzejmości nie powinna nikogo specjalnie dziwić, lecz znalazła się grupa kibiców Interu, która odebrała to jako brak szacunku w stosunku do klubu. Podirytowany zawodnik postanowił wyrazić swój punkt widzenia za pośrednictwem Instagrama: 

- Nigdy nie obraziłem Interu i nigdy tego nie zrobię. Problem jest fakt, że nie mogę pogratulować Dzeko? Jaki ma to związek z atakowaniem Interu... Czy w 2019 roku wszyscy oszaleliśmy? Chciałbym coś szybko wyjaśnić, ponieważ na tym świcie jest zbyt wielu ignorantów... Lukaku przybywa do Interu i jako jego przyjaciel składam mu gratulację i niszczę wszystko... To samo dotyczy Dzeko, który jest moim przyjacielem. Gratulacje i wszystko zniszczone... Media społecznościowe nie mają z tym nic wspólnego. Liczy się tylko przyjaźń i byli towarzysze. Obudźcie się... Przy sytuacji z Lukaku słyszę że jestem świetny, a w przypadku Dzeko mówią, że jestem sku... Później okazuje się, że jestem fałszywy. Życiowa lekcja. Przynajmniej dla tych, którzy chcą zrozumieć. 

Źródło: instagram

Polecane newsy

Komentarze: 3

scrollo7

scrollo7 18 sierpnia 2019 | 00:54   

to zazwyczaj patologiczne głaby własnie wyjeżdzaja z tą "fałszywością", inteligenti ludzie rozumią przyjaźń, tak jak to Radja określił

Kevin

Kevin 18 sierpnia 2019 | 08:37   

Radek za dużo siedzi w mediach i się tym przejmuje. Totalny bezsens. Porąbane socialmedia, i znajdzie się jakaś gnida którea będzie Cię uczyc jak masz żyć.

KawaOpole

KawaOpole 18 sierpnia 2019 | 09:11   

Ninja olej patoli:)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich