Media: Wszystko gotowe. Sanchez zagra w Interze

19 sierpnia 2019 | 16:29 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Szybko poszło. Włoskie i angielskie media zgodnie podają, że ustalono już wszystkie szczegóły przeniesienia Alexisa Sancheza do Interu Mediolan. Piłkarz spodziewany jest jutro w stolicy Lombardii, gdzie przejdzie rutynowe testy medyczne, a następnie zostanie oficjalnie zaprezentowany w nowych barwach.

Wczoraj skrupulatnie informowaliśmy Was o wszystkich szczegółach transakcji z Manchesterem United w tym miejscu. Dzisiejszy dzień nie przyniósł w zasadzie żadnych nowych informacji. Chilijczyk trafi do Interu za zasadzie rocznego wypożyczenia z opcją transferu definitywnego za 15 mln euro. Kluby podzielą się zarobkami piłkarza w stosunku 50/50. Sanchez najprawdopodobniej wybierze koszulkę z numerem siedem, która pozostaje wolna po odejściu do Parmy Yanna Karamoha. 

Źródło: różne

Polecane newsy

Komentarze: 16

inter00

inter00 19 sierpnia 2019 | 16:38   

Przeklęta 7, ale mam nadzieje że da radę ;)

Lambert

Lambert 19 sierpnia 2019 | 16:39   

Transfer marzeń to to nie jest, ale jestem ciekaw jak wypadnie

banikowy

banikowy 19 sierpnia 2019 | 17:32   

Część narzeka ale prawda jest taka że zmieniliśmy Perisicia na Sancheza... Patrząc na możliwości obu zawodników i ich przeszłość to Sanchez grał w kilku wielkich klubach i dopiero Manchester go 'zmeczyl'.
Takie same wytłumaczenia można narazie wyrażać w stosunku do Lukaku.
Jak dla mnie sprowadzenie go jest jak najbardziej na plus i można powoli zacząć oczekiwać czegoś więcej niż walki o 4 miejsce w lidze...
Ważne jest także żeby wyjść z grupy CL i zarobić tam trochę siana i zwiększyć ilość fanów na świecie

Snake

Snake 19 sierpnia 2019 | 17:49   

Przynajmniej o dwa lata za późno, ale na dobrych warunkach, więc nie ma co narzekać - może się odbuduje u nas i ze dwa sezony pogra na dobrym poziomie.

Kevin

Kevin 19 sierpnia 2019 | 18:14   

Oby bez transferu definitywnego.... kot w worku i to za gruby chajs.

Interista07

Interista07 19 sierpnia 2019 | 18:49   

Numer 7 to tylko Luis Figo.

darren

darren 19 sierpnia 2019 | 19:04   

Wielkiej nadziei sobie nie robię, no ale zobaczymy.

Hagaen

Hagaen 19 sierpnia 2019 | 19:13   

Chciałem go bardzo, ale najpóźniej 2 lata temu. Teraz - cóż, jestem przeciwnikiem hitowym piłkarzom po 30stce, ALE - ten tutaj zna ligę, ma i talent i umiejętności - pytanie czy ambicje również - no i wypożyczenie za darmo z OPCJĄ wykupu za €15mln to bardzo fajna opcja.

maciosincho

maciosincho 19 sierpnia 2019 | 19:43   

Im tellin you guys gościu pokaże klase Elo

szpula

szpula 19 sierpnia 2019 | 19:59   

Dla niego to też ostatni gwizdek żeby coś pograć, coś mi się wydaje, że faktycznie może wypalić :)

Klinsi64

Klinsi64 19 sierpnia 2019 | 20:23   

2 lata temu na bank by tutaj trafił

Optajmista

Optajmista 19 sierpnia 2019 | 21:18   

Boże czemu

Maciej Pawul

Maciej Pawul 19 sierpnia 2019 | 23:01   

Marotta zrobił dobry ruch. Kibice United w przeważającej większości wściekli na warunki wypożyczenia. Jeśli to nie świadczy o jego skutecznej pracy, to już nie wiem jakich argumentów trzeba by użyć.

KawaOpole

KawaOpole 19 sierpnia 2019 | 23:26   

Maciej Pawul to jest taki ruch zezowatego (kolega Larry sie dopomina) ze zrobił na mnie wrażenie - chyba pierwsze od kiedy jest u nas
Po fiasku Dzeko myślałem ze będą szukać ogóra a tu pojawia się mega zawodnik/nazwisko
Na papierze wygląda to super, tylko sam Sanchez może tu pokazać jakim jest graczem albo spektakularnie to zje...
Ja trzymam kciuki bo chlop ma potencjał, potrafi minąć rywala, nie jest do grania od już ale sezon jest długi.

Darkos

Darkos 20 sierpnia 2019 | 08:15   

Transfer i jego warunki świetne. Teraz wszystko zależy od samego gracza. U nas może wrócić na top, bo w formie to łapie się do wyjściowego składu. Tylko potrzeba chęci i motywacji - o to ma zadbać Conte. (edycja 2019.08.20 08:16 / Darkos)

superofca

superofca 20 sierpnia 2019 | 11:47   

Niech zostanie nowym Zamorano.