Esposito: Fani potrafią zniszczyć psychikę

5 września 2019 | 17:05 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Sebastiano Esposito rozmawiał z dziennikarzami o problemie rasizmu na piłkarskich stadionach. Opowiedział również o swoich nadziejach związanych z Interem i reprezentacją.

- My, młodzi ludzie, możemy to odwrócić. Mamy obowiązek spróbować. Czasami fani robią rzeczy bez zastanowienia, ale nawet nie wyobrażają sobie zniszczeń, które czynią w psychice piłkarzy - rozpoczął od skomentowania wydarzeń z meczu z Cagliari i ostatniego listu Curva Nord.

- Byłem na ławce w sobotę i uważam, że Lukaku zagrał świetnie. Odpowiedział na rasizm trafieniem i pokazał kto ma rację, a kto się myli.

- To honor trenować z pierwszym zespołem, nawet jeśli wciąż muszę myśleć o Primaverze. Podczas wakacji podróżowałem dookoła świata nosząc koszulkę Interu i nie mogę się doczekać debiutu w lidze.

- Czuję wokół siebie zaufanie, oni we mnie wierzą. Conte to wspaniały człowiek, mamy dobre relacje. Trener ma zdolność wysłania cię do świata pełnego adrenaliny.

- Zawsze byłem kimś, kto posiada marzenia, aktualnie mam dwa. Pierwsze z nich to debiut z Interem w Serie A, drugie to wygranie Mistrzostw Świata do lat 17 - podsumował rozmowę.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich