Lautaro o reprezentacji i grze trójką napastników

9 września 2019 | 17:22 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Lautaro Martinez zdaje się czuć coraz pewniej w drużynie narodowej Argentyny. Dziennikarze TyC Sports usłyszeli odpowiedzi na pytania o reprezentację, kolegów z zespołu i Mauro Icardiego.

- Jestem szczęśliwy, zawsze kiedy dostajesz powołanie musisz być dostępny. To szczęście być tutaj z kolegami z zespołu, z wieloma z nich grałem na Copa America.

- Wiem, że muszę ciężko pracować, to dopiero kilka gier z drużyną narodową. Copa America to był mój pierwszy wielki turniej z zespołem i to było wspaniałe doświadczenie.

- Teraz mam za sobą dobre przygotowania przedsezonowe z Interem, krótkie, ale intensywne. Gram sporo i to dla mnie niezwykle istotne.

- Osobiście jestem zaskoczony poziomem, który udało mi się osiągnąć i jak wiele grałem podczas Copa America. Zaczynałem na ławce, żeby w końcu stać się podstawowym zawodnikiem.

- To jasne, że rozmawiamy o dwóch piłkarzach na najwyższym poziomie, którzy mają za sobą niezwykłe kariery - odpowiedział na pytanie o Leo Messiego i Sergio Aguero - To była moja kolei, musieliśmy jednak wykonać dodatkową pracę, w obecnym systemie trzeba ciągle biegać, ponieważ zespół z trzema napastnikami ryzykuje straty, ale nawet w Interze mam taką samą pracę do wykonania.

- On chciał zostać w Interze - skomentował krótko wypożyczenie Mauro Icardiego.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 9 września 2019 | 17:49   

Lautaro ma potencjał, dobrze gra głową, umie się zastawić i ma dobry drybling. Jednak skuteczność u niego szwankuje co irytuje zwłaszcza wtedy, kiedy chce aż za bardzo strzelić bramkę, mimo iż ma lepiej ustawionych kolegów. Nie zmienia to faktu że jeżeli nadal będzie ciężko pracował ma szansę stać się kimś wielkim

KawaOpole

KawaOpole 9 września 2019 | 20:19   

Dokładnie myślę ze Lautaro powinien bardziej popracować nad głową, pewnością siebie,


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich