Konferencja przed derby z AC Milan

20 września 2019 | 17:45 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Już jutro Mediolan zadrży w posadach dzięki kibicom obserwującym derbowe zmagania. Tymczasem odbyła się tradycyjna konferencja przedmeczowa. Poznajcie najciekawsze fragmenty wypowiedzi Antonio Conte.

Nadchodzący mecz derbowy

- W każde spotkanie staramy się wkładać maksymalny wysiłek i zapewniać znakomity występ, wykorzystując wcześniejsze przygotowania. Czasami udaje się to w pełni zrealizować, czasami nie do końca. Chłopaki zawsze wkładają pełne zaangażowanie. Wiemy ile jeszcze czeka nas pracy, ale to nas nie przeraża.

Konflikt pomiędzy Lukaku i Brozoviciem

- Naprawdę uważam, że Inter jest obiektem zbyt wielu plotek w prasie i telewizji. Powiedziano mi, że to normalne. To nie może być normalne, jeśli przyjrzeć się zdarzeniom w ostatnich latach i powinniśmy zdać sobie z tego sprawę. My powiemy normalne, ale inne kluby świetnie radzą sobie z podobnymi sytuacjami. Musimy być w tym lepsi, poza boiskiem są braki i należy je wypełniać wspólnie. Doświadczenia z przeszłości nie są dobre, inaczej nawet ja mógłbym powiedzieć, że w ostatnich latach nigdy nie zawiedliśmy. Chcemy to zmienić wspólnie.

O Giampaolo, trenerze AC Milan

- Zasłużył na to, co osiągnął. Pracował nad zdobyciem doświadczenia, tak samo jak ja. Każdy ma swoją drogę, zasłużył na szansę, ponieważ jest gotowy. Jest trenerem z obsesją na temat futbolu, dokładnie jak ja. Dlatego go doceniam.

Trapattoni powiedział, że trenowanie Interu to jak przebywanie wewnątrz wirówki 

- To co powiedzą mistrzowie, nie powinno być podważane. Jeśli Trapattoni tak stwierdził, to mu uwierzę, przez wzgląd na to ile wniósł do mojej kariery. Oczywiście, że to nie jest proste. Musisz być gotów do pozbycia się złych nawyków. Rozmawialiśmy na temat boiska, ale to poza nim są złe przyzwyczajenia, które dają podstawy do takich opinii. Nie wygrywasz tylko na murawie, ale również poza nią. Jeśli ktoś mówi mi "Ech, tak jak teraz przecież było już dawniej", ta ja tego nie akceptuję. Pora wrzucić wyższy bieg. 

Źródło: gianlucadimarzio.com

Polecane newsy

Komentarze: 5

Interista07

Interista07 20 września 2019 | 18:11   

Te konferencje przed meczami to takie pitu pitu. Chcemy dobrze, nie odpuszczamy, gramy na maxa, trenujemy ciężko, klub to legenda i trzeba się starać... a potem wynik 1-1 z taką Slavią.

Kiksu

Kiksu 20 września 2019 | 18:45   

ale trzeba przyznac ze jego pitu pitu jest w lepszym wykonaniu jak Spalettiego xD

Maciej Pawul

Maciej Pawul 20 września 2019 | 19:21   

Wspomniał o problemach pozaboiskowych, które ciągną się od lat i wpływają na wyniki. Odbieram to jako szpilkę w stronę Spala, może i zarządu.

inter00

inter00 20 września 2019 | 19:29   

Konferencje Conte > Konferencje Spala

Sebastian Miakinik

Sebastian Miakinik 20 września 2019 | 19:45   

Przed Spallem problemów nie było? Były. Nie było stanowczości zarządu dla ich rozwiązania


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich