Zanetti i Baggio wspólnie na festiwalu

13 października 2019 | 13:01 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Javier Zanetti spędził w barwach Nerazzurrich 19 lat. Przez dwa sezony miał okazje grać w Interze z Roberto Baggio, który tak jak on uchodzi za legendę włoskiej piłki nożnej.

Podczas trwającego właśnie Trento Sport Festival obaj panowie mieli okazję do spotkania, co nie zdarza się często. Podczas wspólnego panelu opowiadali gościom festiwalu o swoich doświadczeniach i przygodach w czarno-niebieskich barwach. Pomimo, że ich wspólna gra trwała tylko dwa sezony, Zanetti wyjawił że pozostali od tego czasu serdecznymi przyjaciółmi.

- Dwadzieścia lat później, czas płynie, ale przyjaźnie pozostają. Dziś tak samo jak wczoraj, to zawsze był honor stanąć po jednej stronie z Roberto Baggio. W jego prostocie kryje się wielkość - napisał wiceprezydent Interu na swoim Instagramie.

baggiozanetti

Źródło: sempreinter.com, instagram

Polecane newsy

Komentarze: 3

castillo20

castillo20 13 października 2019 | 14:11   

Lubię takie foty, kochałem obydwu

Oraxor

Oraxor 13 października 2019 | 15:20   

A Zanetti dalej wygląda tak jak podczas swojej kariery nic się nie zmienił

Rahi

Rahi 13 października 2019 | 18:26   

Zanetti pewnie do dzisiaj dał by radę grać na poziomie. Tylko że nie dziwię się pilkarzom że do 35 lat max grają. To reżim dietetyczny i praca 12 godzin dziennie 7 dni w tygodniu. A mając tyle kwitu trzeba kiedyś się wyszaleć. Chyba nie po 50tce


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich