Ibrahimovic: Słyszałem wiele dobrego o Conte

19 października 2019 | 12:53 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Sensacyjne doniesienia o możliwym powrocie Zlatana Ibrahimovicia do Mediolanu rozpaliły prasę w ostatnich dniach. Według plotek sam zainteresowany zaoferował swoje usługi Interowi za pośrednictwem agenta, jednak najnowszy wywiad dla Gazetta dello Sport wskazuje na bliższe kontakty Szweda z inną włoską drużyną.

- Mam 38 lat i ten sam entuzjazm do wygrywania jak wtedy, kiedy byłem chłopcem. Nie mam jeszcze przemyśleń o przyszłości, dojrzeję do tego powoli, kiedy porozmawiam z rodziną. Będę kontynuował grę w piłkę, jeśli znajdzie się coś specjalnego, co podtrzyma we mnie ogień, tutaj czy gdziekolwiek indziej. Włochy to mój drugi dom. Wysłucham każdej opcji, ale jeśli tam powrócę, to tylko żeby walczyć o scudetto.

- Lubię dokumenty opowiadające o Maradonie w Napoli, wierzę, że nie było nikogo takiego jak on. Widok miłości fanów w tym mieście zawsze sprawiał, że miałem ochotę poczuć to na własnej skórze. To byłoby świetnie móc powtórzyć osiągnięcia Diego. Chcę podkreślić, że nie oznacza to, że tam właśnie pójdę, ostateczna decyzja będzie zależała od wielu czynników. To jednak cegiełka, która buduje entuzjazm. Ze mną na San Paolo każdego dnia byłyby tłumy, a Carlo Ancelotti to świetny trener.

- Nie znam Conte, ale słyszałem o nim wiele dobrego. Nerazzurri bardzo dorośli, ale AC Milan to kompletna katastrofa. Można użyć wielu słów, ale wystarczy znać fakty.

Źródło: calciomercato

Polecane newsy

Komentarze: 2

darren

darren 19 października 2019 | 14:21   

Uwielbiam gościa. Nie skomentuję czy powinien do nas przyjść, bo nie potrafię tego ocenić obiektywnie :)
38 lat, a dalej chce mu się grać, zdobywać trofea, ilu jest takich piłkarzy jak on? :)

Garon_92

Garon_92 19 października 2019 | 21:54   

Zlatan to Zlatan, genialny zawodnik, ale raczej nie ta motoryka żeby coś odegrać w bardzo poważnej piłce obecnie. W ManU o dziwo dawał radę ale trochę już minęło. Dobrze, że nie chce do Chin za 20€ kopać kelnerów. Fajnie by go było zobaczyć w dobrym klubie. Czy u nas, mam mieszane uczucia


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich