Karl-Heinz Riedle: Inter nie potrzebuje wiele

5 listopada 2019 | 17:23 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Były zawodnik Borussi Dortmund wierzy w sukces swoich kolegów w starciu z Interem. Jest jednak pełen obaw o końcowy rezultat, a za największe zagrożenie uważa trenera i napastników Nerazzurrich.

- Jeśli uzależnimy to od stadionu, to będzie bardzo trudne spotkanie dla Interu. Obejrzymy zupełnie inny mecz, niż ten na San Siro i muszę powiedzieć, że to Borussia jest faworytem, ale nie mają przewagi nad Interem w kwalifikacjach. Drużyna Favre musi wygrać 2-0 i to będzie niełatwe zadanie.

- Dortmund nie ma napastników już w kolejnym spotkaniu. Inter nie potrzebuje wiele do zwycięstwa. Będę naprawdę szczery i powiem, że miałem pewne obawy widząc tak defensywnie nastawiony zespół na ich domowym boisku. Teraz Dortmund nie ma już wyjścia i jestem przekonany, że będą chcieli wyjść z kłopotów. To będzie bardzo otwarty mecz.

- Conte wszędzie ustawia zespół w tę samą formację. Robił to w Chelsea, robi to też we Włoszech. Na ławce to taki sam człowiek jak wcześniej piłkarz. To wojownik z osobowością.

- Lukaku może być jeszcze lepszy. Lautaro jest osobą, która niesamowicie mi zaimponowała. Pokazał, że może w pojedynkę decydować o przebiegu spotkania. Barcelona? Nie jest mi trudno uwierzyć w to, że są nim zainteresowani. Wystarczy spojrzeć jak się rusza, jak widzi i czyta grę.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich