Inter na China International Import Expo

5 listopada 2019 | 18:40 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Inter odnowił swój udział w China International Import Expo. Tym razem Steven Zhang pojawił się podczas drugiej edycji wydarzenia, której gospodarzem jest Szanghaj. To wydarzenie wyróżniło Włochy jako jeden z piętnastu honorowych krajów, któremu poświęcono pokazowy pawilon. Dzięki temu Italia może zaprezentować różne sektory, w tym także sportowy.

CIIE jest okazją do promocji, jak również odbycia ważnych spotkań. Prezydent Steven Zhang spotkał się dziś z Ministrem Spraw Zagranicznych - Luigim di Maio. Poza tym wziął także udział w ceremonii przedłużenia porozumienia podpisanego w Rzymie, w marcu ubiegłego roku z Włoską Agencją Handlu, gdzie pełnił rolę jednego z delegatów najważniejszych chińskich firm e-commerce.

Spotkanie w Szanghaju potwierdziło zaangażowanie Suning we wspieranie i promowanie wymiany kulturowej i gospodarczej między Włochami a Chinamie. Udział wraz z Interem w najważniejszych wydarzeniach "Made in Italy", "Salone del Mobile", czy "Fashion Week" stanowi znaczną część strategii firmy polegającej na tworzeniu platformy możliwości dla włoskich i chińskich firm.

- Inter jest jednym z najważniejszych włoskich symboli. Reprezentuje Mediolan i Włochy. Angażuje miliony kibiców na całym świecie. Jest to szczególnie zauważalne w Chinach, gdzie jesteśmy jednym z najpopularniejszych klubów. Piłka nożna jest niezbędna do stworzenia opłacalnego połączenia kulturowego i handlowego między naszymi krajami - powiedział prezydent Zhang.

We włoskim pawilonie zaplanowano spotkanie z fanami, podczas którego odbyła się prezentacja projektu Inter Academy Chiny, która rozszerza działalność o pięć kolejnych ośrodków w regionie.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich