Primavera wraca do gry

20 listopada 2019 | 19:22 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Akademia

Już 23 listopada podopieczni Armando Madonny rozegrają swój pierwszy mecz po przerwie reprezentacyjnej. Przeciwnikiem będzie zawsze groźna ekipa Torino. Trener Nerazzurrich nie ukrywa zniecierpliwienia i chce jak najszybciej znaleźć się z zespołem na murawie.

- W końcu wracamy na boisko po przerwie reprezentacyjnej. W najbliższych dniach zbierzemy się razem i zastanowimy jak najlepiej przygotować się na nadchodzący mecz. Mam nadzieję, że chłopaki są gotowi na nadchodzące wyzwania.

- Agoume ma w sobie pokorę i zdolność szybkiej nauki, wiele zyskał na treningach z pierwszym zespołem. Stał się niezwykle istotny, równie ważny jak Esposito, Oristanio, Gnonto i Pirola dla przykładu. Są zdeterminowani i bardzo chcą się uczyć, treningi z dorosłym składem ogromnie im pomagają w rozwoju.

- Torino to doświadczony zespół, udało im się zachować sporo zawodników z poprzedniego sezonu. Jestem skupiony na swojej drużynie i zebraniu wszystkich, którzy tak świetnie wystartowali w lidze i Europie. Przed nami dziewięć meczy skomplikowanych, ale również niezwykle istotnych w procesie naszego rozwoju. Dla przykładu, nadchodzące spotkania w UEFA Youth League czy Pucharze Włoch będą bardzo ważne.

Primavera zajmuje piątą lokatę w lidze ze stratą siedmiu punktów do pierwszej Atalanty, jednak rówieśnicy z Bergamo mają za sobą jedno spotkanie więcej. W UEFA Youth League zajmują w grupie F pierwszą pozycję i jak dotąd przegrali tylko jedno spotkanie.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 3


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich