Nerazzurri po meczu z Torino

24 listopada 2019 | 00:47 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Tradycyjnie przed kamerami zameldowali się zawodnicy Interu biorący wczoraj udział w zmaganiach z deszczem i ekipą Torino. Stefan de Vrij i Federico Dimarco nie ukrywali radości z wyniku.

Stefan de Vrij

- Zwykle staram się powstrzymywać przeciwnika przed strzeleniem bramki, ale to świetne uczucie samemu to zrobić. Weszliśmy na boisko gotowi, zawsze wiemy co trzeba zrobić, żeby zranić przeciwnika. Przeciwko Torino mieliśmy zdolność tworzenia szans, szybko strzeliliśmy i nie przestaliśmy kopać. Kreowaliśmy okazje i graliśmy dobry futbol, ani przez moment nie mieliśmy problemów.

- Już na rozgrzewce zauważyliśmy problemy z boiskiem. Trudno było budować od tyłu, ale dobrze interpretowaliśmy grę i zrobiliśmy świetną robotę.

Federico Dimarco

- Czuję się podwójnie szczęśliwy, wygraliśmy, a ja zadebiutowałem w tym sezonie. Mecze na wyjeździe z Torino nigdy nie są proste, to bardzo ważne trzy punkty.

- Wychodzenie na murawę jest dla mnie bardzo ważne. Nie grałem już chwilę i chciałbym podziękować kolegom z drużyny, którzy mi pomagali. Jestem szczęśliwy, powinniśmy kontynuować swoją drogę. Tylko postępując w ten sposób zawalczymy o scudetto. Trener podejmuje decyzje obserwując bieżący mecz, zdaję sobie sprawę, że zawsze muszę być gotowy.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 5


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich