Wygrana ze Slavią Praga, wciąż jest nadzieja

27 listopada 2019 | 19:55 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Slavia Praga podyktowała niezwykle trudne warunki podopiecznym Antonio Conte. Pomimo znacznej przewagi w posiadaniu piłki i wymienianiu podań ze strony gospodarzy to Nerazzurri trafiali częściej do siatki. Wciąż są spore szanse na wyjście z grupy.

12’ Vecino otrzymał żółta kartkę.

19’ GOL! Lautaro Martinez uderzył z pierwszej po znakomitym wejściu i podaniu w wykonaniu Romelu Lukaku. Otworzył tym sposobem wynik spotkania.

24’ Strzelec bramki otrzymał żółty kartonik po niepotrzebnym faulu.

35’ Frydrych popełnił fatalny błąd próbując podać do swojego bramkarza, w efekcie Martinez przejął futbolówkę, odegrał do Lukaku i padła bramka. Niestety nie została uznana, Marciniak zdecydował się cofnąć akcję do wcześniejszego przewinienia.

36’ GOL! De Vrij faulował w polu karnym, arbiter odgwizdał karny ze sporym opóźnieniem. Soucek nie miał problemów w włożeniem piłki do siatki z jedenastego metra.

47’ Sędzia Marciniak zakończył pierwszą połowę.

52' Kudela dorobił się żółtej kartki.

58' Traore został wpuszczony za Stanciu.

70' Zeleny zmienił Husbauera.

76' Lazaro wszedł w miejsce Biraghiego.

80' Esposito zastąpił Vecino.

81' GOL! Romelu Lukaku urwał się obrońcy, w pełnym pędzie minął bramkarza i wręcz z wściekłością wkopał piłkę do bramki z kilku metrów.

84' Tacats podmienił Fredrycha.

88' GOL! Niezawodny Lautaro Martinez znów uderzył znakomicie z pierwszej piłki i zaskoczył Kolara. Autorem podania ponownie był Lukaku.

93' Lukaku pozazdrościł dorobku Argentyńczykowi i dołożył trafienie w doliczonym czasie gry. Trafienie w krótki róg poprzedził świetnym dryblingiem, jednak Marciniak znów nie zaliczył trafienia.

94' Koniec spotkania.

***

Slavia Praga (4-2-3-1): 1 Kolar; 5 Coufal, 25 Frydrych, 15 Kudela, 18 Boril; 22 Soucek; 10 Husbauer; 28 Masopust, 7 Stanciu, 23 Sevcik; 9 Olayinka
Ławka rezerwowych: 30 Markovic, 12 Zeleny,14 Van Buren, 21 Skoda, 24 Takacs, 27 Traore, 29 Helal.
Trener: Jindřich Trpišovský

Inter Mediolan (3-5-2): 1 Handanovic; 2 Godin, 6 De Vrij, 37 Skriniar; 87 Candreva, 8 Vecino, 20 Borja Valero, 77 Brozovic, 34 Biraghi; 10 Lautaro Martinez, 9 Lukaku.
Ławka rezerwowych: 27 Padelli, 5 Gagliardini, 16 Politano, 19 Lazaro, 30 Esposito, 33 D’Ambrosio, 95 Bastoni.
Trener: Antonio Conte.

Sędzia główny: Szymon Marciniak
Sędziowie liniowi: Paweł Sokolnicki, Tomasz Listkiewicz
Czwarty sędzia: Tomasz Musiał
Sędzia VAR i asystent VAR: Paweł Gil, Marcin Borkowski.

27 listopada 2019 | 20:28

Patrząc na Naszą linie pomocy to tak naprawdę oprócz Brozo żaden z zawodników nie prezentuje poziomu LM. Patrząc na grę Slavi i zestawienie środka pola Interu mam ogromne obawy co do tego meczu. Realnie patrząc to wywiezienie remisu będzie dla Nas dobrym wynikiem. Wiadomo, że mierząc w awans i taki sobie cel stawiając, należy to spotkanie wygrać. Dałoby to Nam spokój ducha i pewność grania conajmniej w LE. Porażka jednak, której się obawiam spowoduje,że nie będziemy mieć nawet w swoich rękach możliwości walki o dalsze pozostanie w europejskich pucharach.

27 listopada 2019 | 20:38

Czuję męki, ale 3 punkty pojadą do Mediolanu.

27 listopada 2019 | 21:54

Po co my tam pojechali żeby się bronić ledwo jesteśmy 30%przy piłce Jak my mamy wygrać ten mecz jak my się tylko bronimy i liczymy że Lautaro coś strzeli CH.j mnie Zara trafił jak przegramy albo zremisujemy to będzie pośmiewisko na całą Europę ❗❗❗❗

27 listopada 2019 | 21:58

Mądrze, że lecą długie piłki na Lukaku, bo taka druga linia jak dzisiaj mamy, to lepiej żeby w ogóle przy piłce nie była. Plus jedynie przy nazwisku Brozovicia. Tak więc itak jest nieźle, chociaż to co zrobili Polacy to parodia sędziowania...

Dominik

Dominik

27 listopada 2019 | 22:02

Spokojnie, taki jest plan Conte żeby dać się pepikom wybiegać, dlatego ich nie pressujemy na ich połowie jak to robiliśmy zazwyczaj w tym sezonie. Po 60-70 minucie Slavia siądzie i ich wtedy dojedziemy.
Przydałaby się nam tylko konkretna ławka żeby wprowadzić świeże siły. Może DD i Politano coś ruszą w końcówce.

Dominik

Dominik

27 listopada 2019 | 22:03

A decyzja VARu/sędzów prawidłowa, to nie ma co komentować. Narzekać można jedynie że tak późno VAR interweniował, już lepiej jakbyśmy nie strzelili tego anulowanego gola, bo po anulowaniu gola bardziej siada morale.

Krajan1

Borja Valero masakra. Przez niego jeszcze przegramy.

Dominik

Dominik

27 listopada 2019 | 22:38

Et voila! (edycja 2019.11.27 22:39 / Dominik)

damianekk1985

27 listopada 2019 | 22:47

Rafał przestań już narzekać i jęczeć . Brawo Inter brawo Conte dobrze ułożył taktyke

Sostek

Sostek

27 listopada 2019 | 22:48

Jesli sprzedamy Lautaro to strzelimy sobie w pape z obrzyma. Chłopak wyszedł z cienia Icara i napier... jak szalony

Bolo1908

Bolo1908

27 listopada 2019 | 22:52

Koncert duetu Lu-La! a przede wszystkim powinni podziękować Samirowi że wcześniej ratował mi dupy!Forza Inter!!!

Dominik

Dominik

27 listopada 2019 | 22:54

Teraz trener pepików będzie płakał że "z naszą grą zasłużyliśmy na remis albo i wygraną bo przez 70 minut dominowaliśmy posiadanie piłki i mieliśmy sytuacje".
Taki ch*j panie pepik, myślałeś że wydymasz Pana Conte dwa razy na zabieganie? Chciałeś wydymać Freda a to Fred wydymał ciebie :) bardzo dobrze Conte zaplanował to spotkanie, teraz piłkarze pójdą za nim w dym.

27 listopada 2019 | 22:55

Paweł tym razem się nie krępuj i możesz śmiało Valero do koszyka z Flop, najgorszy dzisiaj. Jak ktoś wypadnie z duetu LukakuMartinez jest po nas.

27 listopada 2019 | 22:56

To co robił dzisiaj Lukaku to kosmos. Najlepszy jego mecz w Interze co pokazują asysty i bramki (uznane i nieuznane przez łysego pana z Polski ;P). Świętna współpraca z Lautaro, który kiedy wreszcie poprawił skuteczność, to jest ogromnym zagrożeniem dla każdej drużyny. No i oczywiście wisienka na torcie - Batmanović chroniący przed 100% sytuacjami. To wszystko daje zwycięstwo!

27 listopada 2019 | 23:03

Brawo za zwycięstwo i charakter i walkę do samego końca Teraz 10Grudnia będzie mecz z Barsa jak finał ❗❗❗❗

27 listopada 2019 | 23:05

Zasłużone zwycięstwo, powinno być 1-5. Lukaku z meczu na mecz coraz lepiej.

Vela

Vela

27 listopada 2019 | 23:08

Bardzo dobry mecz Lukaku i Martineza, teraz czekać na mecz o wszystko za dwa tygodnie z Barceloną, Forza Inter!

27 listopada 2019 | 23:14

Naprawdę, przeczekaliśmy prażan i wyraźnie opadli z sił w drugiej połowie. Potem dominacja naszej drużyny od 70 minuty, Taktyka Conte dobrze się sprawdziła, brawo również dla niego. Nie było żadnego odpuszczania, gramy na wyjście z grupy. Brawo chłopaki forza !

27 listopada 2019 | 23:15

Chłopaki walczą do końca choćby grali nawet przeciwko sędziemu- Pan Marciniak się nie popisał. BRAWO !

excubitor

excubitor

27 listopada 2019 | 23:17

To co z tym przepłaconym klocem z nadwagą? Chyba jednak daje radę :D
Łysy nie tak strasznie, bałem się, że będzie bardziej odstawał. Biraghi to w ogóle istniał w tym meczu? Jak tak dalej pójdzie, to trzeba będzie cały czas grać Candrevą/Lazaro na lewej.

Piotrekfci

Piotrekfci

27 listopada 2019 | 23:19

Co za tępa polska świta dziś sędziowała to aż żal. chciało się wejść i dać w mordę temu lysemu pajacowi! Szkoda że gol na 2-1 nie wpadł w drogiej połowie, pewnie wtedy przypomnieli y sobie o sprawdzeniu czy czasem nie było faulu w polu karnym na jeb papiczku... Żałosne qrwa! Nie dość że nie uznany gol to jeszcze karny. Aż strach pomyśleć co się działo przy golu Lukaku na 4-1 bo gdyby to był gol na wagę 3 pktow to chja nic tylko ubić. Ani powtórki ani nic czemu tego nie uznali. Sędziowaniu dramat. Na szczęście mimo anty sędziowania nasi pokazali klasę. Lukaku zrobił w tym meczu to czego od niego od samego początku oczekiwałem. Kawał gościa od którego obrońcy odbijają się jak od ściany. Brawo brawo i jeszcze raz brawo. Lautaro też klasa sama w sobie. Obecnie te śmieszne 110 baniek za niego to koleja z promocji jak z Icarem. Wierzę że nasi nie roztrwonia go tak jak Icara! Forza.

27 listopada 2019 | 23:30

Super spotkanie, wielkie brawa dla całej drużyny. Lukaku i Lautaro kapitalne zawody, jak dla mnie najlepsze spotkanie Belga w koszulce Interu. Pomoc dała radę, a Valero był wg mnie najlepszym naszym pomocnikiem w pierwszej połowie. Teraz z Barcą trzeba dać z siebie 200% i wyszarpać awans. Forza Inter !!!

Morfo

Morfo

27 listopada 2019 | 23:46

Jest charakter jest wygrana. Teraz czas na Barca.

darek_91

darek_91

27 listopada 2019 | 23:47

Mówiąc krótko i na temat. Marciniak jesteś dla mnie skończony Ty mały łysy siusiaku. A po drugie i najwazniejsze... TRZEBA dać w łapę Barcelonie. I awans jak nic. Dziękuję za uwagę. (edycja 2019.11.27 23:50 / darek_91)

28 listopada 2019 | 00:01

Ja tylko dorzucę że bramki jakie zdobyliśmy to palce lizać, naprawdę miło się patrzyło,
Jest jeszcze jedna rzecz jaką zauważyłem od pewnego czasu ze jak gramy to mam takie przeczucie że zaraz coś wpadnie, ze mimo remisu byłem spokojny, że gramy do końca, że nie ta sytuacja za chwilę będzie jeszcze lepsza

DaNy

DaNy

28 listopada 2019 | 05:21

Gdzie są krytycy Lukaku ???? Od początku widziałem, że musi wypalić, a szczególnie w naszej drewnianej serie A... Gość to co zagrał w tym meczu ... Czapki z głów. Przy pierwszym golu Lautaro WooooooooW. Gdyby nie poprzeczki to i Samir nie był by potrzebny :) Forza Inter !!!

28 listopada 2019 | 07:48

Wierzę jak głupi że na Barcelonę wróci i Sensi i Barella... Inaczej nasza pomoc będzie miała roboty xw/x3

krim55

krim55

28 listopada 2019 | 10:42

Mam pewne przeczucie. Barca chce naszego Lautaro więc obstawiam mały układ że mecz z nami sobie odpuszcza żebyśmy przeszli dalej a w zamian na koniec sezonu sprzedamy im Lautaro. Czy taki układ jest dla nas korzystny nie wiem

28 listopada 2019 | 10:45

krim5528 sorry ale zjedz śniadanie bo bredzisz, Lautaro za chwilę będzie wart ze 180 baniek i farsa może powąchac tylko jego skarpetki, chłopak rozwija się niesamowicie

darek_91

darek_91

28 listopada 2019 | 10:49

DaNy spokojnie jestem jestem krytycy Lukaku też tu są. W końcu chlopina zagrał mecz na poziomie jaki od niego sie oczekuje. Teraz czekamy na więcej. Jak nie dalej go bedziemy krytykowac. My krytycy Lukaku nie podniecamy się tak jak Ty po jednym meczu #żarciki

28 listopada 2019 | 12:54

Darek_91 gość strzela póki co jak na zawołanie nawet mimo słabszych występów a z tego rozlicza się napastnika więc póki co nie macie podstaw do krytyki, ten mecz mu mega podszedł i taka prawda ja póki będzie strzelał będę go bronił bo robi dużą robotę dla nas i to nie tylko we wczorajszym spotkaniu, widać chęć walki i pomocy drużynie. Oglądałem tylko końcówkę wczorajszego meczu, ale zaimponował mi zarówno Lautaro jak i Lukaku. Cieszy taki rozwój wypadków bo możemy mieć z nich duet na lata! :) FORZA INTER i oby więcej takich meczów Big Roma :D Plus bredzisz o dawaniu w łapę Barcelonie, jesteśmy Interem nikomu w łapę nie musimy dawać co udowodniliśmy już nie raz! ;) (edycja 2019.11.28 12:55 / Luq1989)

timon

timon

28 listopada 2019 | 16:43

Robimy jakas zrzutke na swiateczna paczke dla vandauna? Biedny siedzi teraz w piwnicy i obgryza paznokcie czekajac na jakas kompromitacje, a tu nic ;)

28 listopada 2019 | 19:13

Jakie bramki!!! (edycja 2019.11.28 19:13 / mroczny elf)

el_loco

el_loco

29 listopada 2019 | 10:53

Widzę, że info na stronie nie ma więc podrzucam linki na bramkę i zawodnika kolejki LM. Głosujemy!