Skriniar: Plotki nie są ze mną związane

29 listopada 2019 | 20:02 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Milan Skriniar udzielił wywiadu Sky Sport. W rozmowie z dziennikarzami mówił między innymi o meczu ze Slavią Praga, swojej pozycji, ofensywie Interu i atmosferze w drużynie.

- Mecz przeciwko Slavii był dla nas bardzo ważny. Cieszyliśmy się po wygranej. Musimy kontynuować taką grę również w lidze. Takie wyniki nam pomagają, zwłaszcza że nie było łatwo. Mieliśmy pewne trudności, ale udało się pokonać Czechów. To była siła naszego zespołu.

- Messi? Mamy nadzieję, że uda nam się go zatrzymać. Teraz myślimy tylko o niedzielnym meczu ze SPAL.

- Gram różnie, raz na prawej, raz na lewej. Nie przeszkadza mi to. Na początku miałem problemy z trzyosobową obroną, ale trener pomógł mi, rozwijam się w tym kierunku i teraz jest lepiej.

- Transfery? Pojawiają się różne plotki wywołane głównie słowami mojego byłego agenta i to powoduje zamieszanie. Nie wiem jak on może mówić o tych sprawach, które nie mają ze mną nic wspólnego. W Interze czuję się dobrze i jest to silny zespół.

- Lukaku i Lautaro są najsilniejszym duetem napastników z jakim grałem. Strzelają bramki, ale też bardzo pomagają zespołowi.

- Dystans do Juventusu w tym roku zdecydowanie się zmniejszył. Jesteśmy bardziej zgrani i mamy silniejszą grupę. Moim zdaniem, jeśli będziemy tak dalej pracować i dobrze trenować, możemy być na szczycie.

Źródło: Sky Sport

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 29 listopada 2019 | 21:16   

Jak dla mnie to jest sezon przejściowy, jeżeli w lato zostanie wzmocniony zespół, a zwłaszcza jego ławka, to mamy realną szansę na mistrzostwo w przyszłym sezonie


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich