Marotta: Juve sięgnie po scudetto

5 grudnia 2019 | 23:27 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Trzeźwa ocena sytuacji i potencjału zespołu, a może zagranie mające na celu zrzucenie presji oczekiwań na głównego rywala? Giuseppe Marotta wypowiedział się ostatnio na temat szans Interu w walce o końcowy triumf w ligowych rozgrywkach.

- Mamy za sobą dopiero 14. kolejek ligowych, a doskonale zdajemy sobie sprawę, że zdobycie scudetto w pierwszym sezonie byłoby niezwykle trudne. Juve dysponuje dwoma bardzo silnymi jedenastkami, ponieważ na każdej pozycji mają dwóch równorzędnych graczy. Myślę, że w tym sezonie ponownie sięgną po tytuł. W każdym razie, muszę przyznać, że nie spodziewałem się tak bezpośredniego wpływu Antonio Conte na nasz zespół.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 9

wróbel1908

wróbel1908 5 grudnia 2019 | 23:36   

Dobrze niech ściąga presję z naszych

banikowy

banikowy 5 grudnia 2019 | 23:37   

Wyczulem tu rzucenie wyzwania Conte. Czyżby Marotta jednocześnie chciał przymilic się obozu Juve a jednocześnie zdeterminowac Conte do wyrwania Juve mistrza wloch w tym sezonie?

KawaOpole

KawaOpole 5 grudnia 2019 | 23:38   

Dokładnie, zdejmuje presję, taka gra dyrektorów

superofca

superofca 6 grudnia 2019 | 02:48   

Mógł to zgrabniej ująć, na przykład "byłbym zdziwiony gdyby juve nie wygrało ligi". Generalnie to się zgadzam, tylko z drugiej strony jak nie w tym sezonie to kiedy mamy zabrać juve tytuł? Drugie miejsce dla nas to i tak będzie coś ale juve po kolejnym tytule z trzecim z rzędu trenerem będzie już w tak komfortowej sytuacji, że trudno będzie im się postawić, a na pewno trudniej niż teraz.

Kovvalski8

Kovvalski8 6 grudnia 2019 | 06:45   

Superofca. Nie no, nie zartuj. Na przykład w następnym sezonie możemy im się postawić, za dwa sezony i w każdym kolejnym ;) liczę na zwiększenie głębi składu w każdym okienku transferowym i patrząc na poczynania Marotty jest to prawdopodobne. Transfery Juve w tym sezonie nie napawają optymizmem na kolejne okna. Cieszmy się z tego co mamy i mierzmy wyżej. Chłopy wiedzą co robią :)

inter00

inter00 6 grudnia 2019 | 08:47   

Ściąga presję z naszych, plus gierka psychologiczna bo stawia w roli faworytów rywala i nakłada na nich presję

nwk

nwk 6 grudnia 2019 | 11:24   

Mówienie przed kryzysem zimowym o skudetto jebanym...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich