Życzenia na Nowy Rok

31 grudnia 2008 | 13:22 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Informacje serwisu

Już dziś o północy pożegnamy się z odchodzącym rokiem 2008. Jaki był to rok? Z perspektywy kibica Interu Mediolan rok 2008 był rokiem wielu przyjemnych chwil, rok który dostarczył nam wszystkim pod względem sportowym wiele satysfakcji.

Inter Mediolan w dramatycznych okolicznościach ale w jakże pięknym stylu obronił Scudetto i po raz trzeci z rzędu został najlepszą drużyną Włoch. Nie udało się kolejny raz zawojować Europy, lecz swoją grą w meczach pucharowych nie do końca zasłużyliśmy na ewentualny sukces.

Lato obfitowało w zmiany. Zaraz po zakończeniu sezonu w Interze pojawił się nowy człowiek, znany już na całym świecie artysta trenerski - Jose Mourinho. Portugalczyk od razu skupił na sobie uwagę całego świata Calcio i zabrał się ostro do pracy z zespołem Nerazzurrich.

W tym momencie, kiedy kończy się rok 2008 Inter znajduje się na 1 miejscu w tabeli Serie A, jest mistrzem rundy jesiennej. W Lidze Mistrzów nasz klub awansował do dalszej fazy gdzie zmierzy się z najtrudniejszym dostępnym rywalem - obrońcą tytułu Manchesterem United.

Na ten zbliżający się rok w imieniu całej redakcji serwisu InterMediolan.COM chciałbym życzyć wszystkim kibicom Interu wielu niezapomnianych przeżyć, radości z gry Interu i podziwiania fantastycznych bramek strzelanych przez piłkarzy w czaro-niebieskich trykotach oraz niesłabnącej wiary w przypadku niepowodzeń i obyśmy w maju mogli przeżyć kolejne sukcesy razem z tymi barwami. Tego zarówno sobie jak i Wam życzymy z całego serca. Bądźcie z nami!

redakcja serwisu www.intermediolan.com

Źródło: inf.własna

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich